آنتی ویروس پادویش

رونمایی از پیشرفته ترین دوچرخه برقی دنیا

پیشرفته ترین دوچرخه برقی دنیا

توسعه فعالیت های صنعتی و افزایش آلودگی های زیست محیطی سبب شده تا دوچرخه های برقی به سرعت جای خود را در میان مردم باز کنند.دوچرخه های عادی از آنجائیکه از امکاناتی پایینی بهره برده و همچنین سرعت جابجایی پایینی دارند به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل دیده می شوند، اما این دسته از دوچرخه ها از آن رو که از به روزترین فناوری های روز دنیا ساخته می شوند مورد توجه مردم قرار گرفته اند.
آخرین محصول در این زمینه در کشور ایتالیا ساخته شده که می توان آن را پیشرفته ترین نسل دوچرخه های برقی در دنیا تا به امروز به شمار آورد.

مهمترین ویژگی این دوچرخه برقی که BestiaNera Sport نام گرفته، وزن بسیار پایین آن است، به طوری که این محصول جدید تنها ۹.۸ کیلوگرم وزن داشته و در زمره سبک ترین دوچرخه های برقی جهان قرار دارد.از دیگر دلایل منحصربفرد شدن محصول، استفاده از فیبر کربنی توسط محققان ایتالیایی در ارائه آن بوده است که در نوبه خود ایده ای خلاقانه بشمار می آید.دقیقا به همین دلیل است که وزن نهائی محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه کاهش بسیاری یافته است.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به سه پره فیبر کربنی بودن چرخ جلو و دیسکی کربنی بودن چرخ عقب اشاره کرد است. در چرخ عقب همچنین باتری لیتیوم یونی سبک و کوچکی تعبیه شده که با موتور ۲۵۰ واتی پیشرفته در جفت سازی شده است.

تنظیم میزان الکتریسیته استفاده شده از باتری که از طریق اپلیکیشنی مخصوص صورت می گیرد، نکته بسیار جالب و نوآورانه دیگر این محصول به شمار می رود، به صورتی که اپلیکیشن بر روی تلفن همراه دوچرخه سوار نصب می شود.
همچنین باتری این دوچرخه برقی به ازای هر بار شارژ کامل تا ۳۰ کیلومتر الکتریسیته لازم برای کارکرد موتور برقی آن را تأمین می کند.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سیستم ترمز احیاکننده عقبی این دوچرخه برقی به افزایش توان باتری کمک شایانی می کند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : رونمایی از پیشرفته ترین دوچرخه برقی دنیا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *