پادویش

جدیدترین سوپر اسپرت بنتلی با پلت فرم پورشه 2016 برای شما

New Bentley Continental Will Use Porsche Panamera Platform

جدیدترین سوپر اسپرت ینتلی با پلت فرم پورشه 2016 برای شما  : براساس جدیدترین اخبار سوپر اسپرت جدید شرکت بنتلی (Bentley Continental) در سال 2016 رسما وارد کورس رقابتی اتومبیل های سوپر اسپرت جهان خواهد شد . امروز ما جزئیات جدید از این سوپر اسپرت را برای شما خواهیم گفت .

مدل جدید سوپر اسپرت با نام Bentley Continental ارائه خواهد شد ، این اتومبیل فوق العاده با پلت فرم MSB ارائه خواهد شد ، گفتنی است در طی دوازده سال اخیر این اولین باری است که با پلت فرم پورشه 2016 جدید ارائه خواهد شد پلت فرم قبلی این مدل بنتلی VW Phaeton بود که در سال 2016 با پلت فرم Bentley Continental ارائه خواهد شد.

New Bentley Continental Will Use Porsche Panamera Platform

Bentley Continental با تکنولوژی های اتوماتیک خاصی ارائه خواهد شد ، در حقیقت این شرکت در صدد است یک محصول کاملا اتوماتیک را به رانندگان علاقه مند به خود تقدیم کنند ، مطمئنا این پلت فرم جدید در کنار پلت فرم قدیمی مطمئنا نکته مثبتی برای این شرکت در آینده باشد.

پلت فرم جدید که پورشه پانامرا گفته می شود این پلت فرم جدید Bentley Continental را به یک ماشین کاملا اسپرت تبدیل کرده است ، این یکی از برترین ویژگی هایی است که در  Bentley Continental خواهد بود.

همچنین ما Bentley Continental را یک اتومبیل سریعتر و پرقدرت تر از ورژن های قدیمی خواهیم دید. این اتومبیل سوپر اسپرت با موتور V8 ارائه خواهد شد. البته هنوز هیچ جزئیات دقیقی از Bentley Continental بیرون درز نکرده است که از جزئیات بیشتر این اتومبیل کاملا اتوماتیک باخبر شویم و این مدل جدیدپورشه در سال 2016 رسما رونمایی خواهد شد.

راستی نظر شما در مورد این اتومبیل سوپر اسپرت فوق العاده چی هست؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بررسی شاهکار پورشه در سال Porsche ۹۱۱ Turbo : ۲۰۱۶

نظرات در مورد : جدیدترین سوپر اسپرت بنتلی با پلت فرم پورشه 2016 برای شما

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *