خودرو کیا GT در سال 2020 راه اندازی خواهد شد

Kia GT Sports Car Is Coming In 2020-1

کیا چندی پیش خودرویی را معرفی نمود که در حال حاضر در ردیف خودرو های مفهومی قرار میگیرد. پیش از ماه ژانویه 2014 زمزمه هایی از یک خودرو اسپرت از کیا وجود داشت و در همان زمان هم خودرو مفهومی کیا GT4 پرده برداری شد. اما در حال حاضر ،این شرکت از برنامه های خود برای آینده خبر داده است با توجه به اطلاعاتی که در دسترس میباشد ، این کمپانی قصد دارد کیا GT4 در سال 2020 راه اندازی کند.

Kia GT Sports Car Is Coming In 2020

خوروی اسپرت مفهومی کیا GT4 قرار است در سال 2020 ، یعنی تقریبا 15 سال دیگر راه اندازی شود. این گفته ، نشانه ای از پروژه بلند پروازانه ی کیا راجب خودور های آینده است که اخیرا توسط رئیس این شرکت ، پل فیلپات تایید شده است.

شاید تا کنون تصاویری از کیا GT4 را دیده باشید. همانطور که گفتیم GT4 در حال حاضر در حد کانسپت است .در حالی که کیا گفت در سال 2020 آن را عرضه خواهد کرد ، اما هنوز مشخص نیست که این خودرو چه شکلی خواهد داشت و این امکان وجود دارد که بسیاری از ویژگی های آن در سطح مفهومی باقی بمانند.

کیا با جزئیات بیشتری که راجب به این خودرو مشخص کرد مشخص شد که یک ماشین مقرون به صرفه خواهد بود اگر چه هنوز قیمتی گفته نشده و در حال حاضر هیچ کس نمیتواند قیمتی برای آن تعیین کند. این کمپانی قصد دارد تا آن را در سطح جهانی عرضه کند و بازار های مبدا آن ایالات متحده و اروپا خواهند بود.

اگر علاقه زیادی به حوزه خودرو دارید میتونید بخش های اخبار خودرو و قیمت خودرو رو دنبال کنید. حتما نظرتون رو در مورد بخش اخبار خودرو زوم تک بیان کنید منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  در زمان خرید ماشین دست دوم به چه نکاتی دقت کنیم؟

نظرات در مورد : خودرو کیا GT در سال 2020 راه اندازی خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *