آنتی ویروس پادویش

گیم پلی مورتال کمبات برای اندروید + ویدئو

مرتال کمبات

مورتال کمبات یکی از قدیمی ترین بازی های هیجان انگیز برای آتاری ها و سگا های قدیمی است . البته نسخه کامپیوتری این بازی هم قبلا منتشر شده است ، این بار نوبت ارائه بازی هیجان انگیز مورتال کمبات برای اندروید است. در این پست ویدئویی از گیم پلی این بازی فوق العاده را برای اندروید برای شما انتخاب کرده ایم امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

ویدئویی در مورد مورتال کمبات

Arcade ارائه کننده بازی کمبات می باشد این گروه اعلام کرده است که بزودی نسخه جدید این بازی را برای سیستم عامل اندروید ارائه خواهد کرد ، گیم پلی این بازی هم اکنون در دنیای اینترنت در معرض نمایش کاربران قرار گرفته است ، این اولین بازی است که Mortal Kombat X برای گوشی های هوشمند ارائه می شود و مطمئنا برای کاربرانی که این بازی قدیمی را در ابزار های بازی قدیمی استفاده کرده اند ، جالب خواهد بود ، این بازی برای کنسول های بازی هم ارائه می شود.

در این نسخه شخصیت های قدیمی داستان را به همراه شخصیت های جدید آن شاهد خواهید بود ، تمامی شخصیت ها در گیم پلی این بازی ارائه شده است.

بازی مورتال کمبات یکی از نوستالوژی ترین بازی های قدیمی می باشد که از شخصیت های عجیب و غریب در جهان شکل گرفته است ، بوروس لی ، مردان یخی  و چندین شخصیت جالب دیگر در این بازی کاربر را در صحنه های عجیب و غریب و هیجانی بازی میخکوب می کند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نحوه تبدیل یا کانورت فیلم ها به صورت آنلاین (Online Convert)

نظرات در مورد : گیم پلی مورتال کمبات برای اندروید + ویدئو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *