آنتی ویروس پادویش

لنز چشمی گوگل که اندروید را به دید شما اضافه می کند

لنز چشمی گوگل

شرکت گوگل تا به حال چندین تلاش ناموفق را در حوزه ی فناوری واقعیت افزوده از خود نشان داده است ، که معروف ترین این تلاش ها ساخت عینک Google Glass بوده است ، اما چه می شد اگر برای استفاده از فناوری واقعیت مجازی نیازی به استفاده از عینک نداشتیم؟ این سوال چندین سال است که ذهن مهندسان شرکت گوگل را به خود مشغول کرده است و شرکت گوگل امروز می گوید که شاید جوابی برای این سوال پیدا کرده باشد ، گوگل به تازگی پتنتی را منتشر کرده که یک لنز چشمی را نشان می دهد که این لنز خواهد توانست سیستم عامل اندروید را به دید شما اضافه نماید ، در این پتنت نشان داده شده است که این لنز انرژی مورد نیاز خود را از یک سنسور می گیرد گرچه بیشتر از این توضیحی داده نشده است و مشخص نیست که این سنسور انرژی مورد نیاز گجت را از کجا دریافت می کند.

دیروز بود که برای شما خبری از پتنت مشابه ساخت شرکت سونی منتشر کردیم که نشان می داد سونی قصد دارد تجربه ی کار با گوشی های هوشمند را تنها با یک لنز چشمی میسر نماید ، با این اوصاف سوالی که پیش می آید این است که آیا استفاده از لنز چشمی آخرین مرحله ی تکامل گوشی های هوشمند خواهد بود ؟ ، آیا مردم از این فناوری استقبال خواهند کرد و یا این لنزهای چشمی هم در نهایت به سرنوشت گوگل گلس دچار خواهند شد؟

مطمعنا رسیدن این پتنتها به مرحله ی تولید انبوه در بازه ی زمانی فعلی مقدور نخواهد بود و برای استفاده از این لنزها چند سالی صبر کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  در آینده نیاز کاربران به اکثر گجت های امروزی حذف می گردد

نظرات در مورد : لنز چشمی گوگل که اندروید را به دید شما اضافه می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *