آنتی ویروس پادویش

مایکروسافت بلوک های زنده ویندوز خود را جذاب تر می کند

شرکت مایکروسافت در حال حاضر بر روی جذاب تر کردن و بهتر کردن بلوک های نمایش زنده در ویندوز خود می باشد. امروزه بلوک های موجود در ویندوز فون و ویندوز 8 یکی از مهم ترین ابزارها برای استفاده کاربران در زندگی خودشان می باشد.

live-tiles

این بلوک ها وقتی ویندوز خود را راه اندازی می کنید در همان لحظه ی نخست به شما اطلاع می دهد که تعداد زیادی ایمیل خوانده نشده برای شما فرستاده شده است یا به شما خبر می دهد که یکی از دوستان شما در فیس بوک پیغامی فرستاده یا عکسی را لایک کرده است. اما طبق خبرها این شرکت برنامه ی بزرگی را برای این کار تهیه کرده است.

بعضی مواقع در آینده ، بلوک های زنده ویندوز مانند نمایش آب و هوا و ماشین حساب بسته به نیاز شما ممکن است مفید و کاربردی شود و احتیاج به ورژن جدیدتری از این برنامه ها داشته باشید. به عبارتی دیگر آپدیت جدید برنامه ای مانند آب و هوا به کاربران اجازه می دهد تا روز دلخواه خودشان را لمس و پیش بینی آب و هوا را در آن روز و هفته مشاهده کنند و بلوک ایکس باکس موزیک کنترل های زیادی را بر روی کامپیوتر شما خواهد داشت.

این نشان می دهد که بلوک هایی که از ویندوز 8 بوجود آمده اند سال به سال بر هوشمند شدن آن ها افزوده می شود و مایکروسافت سرمایه گذاری زیادی را بر روی این امکانات انجام خواهد داد.

theverge

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  افت فروش Microsoft Lumia همچنان ادامه دارد

نظرات در مورد : مایکروسافت بلوک های زنده ویندوز خود را جذاب تر می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *