گوشی جدید ال جی با صفحه نمایش خیره کننده QHD

گوشی جدید ال جی

گوشی جدید ال جی با صفحه نمایش خیره کننده QHD : ال جی که در بازار اپتیموس خود چندان موفق به نظر نمیرسد برعکس در گوشی هایی چون جی سه که اولین گوشی هوشمند سرشناس بازار با صفحه نمایش QHD که با کیفیت بی نظیر خود نظر زیادی را توانست جلب کند از این حیث ال جی قصد دارد گوشی  جدیدی را ارائه دهد با کیفیت از سری قبل باشد جی سه که دارای چگالی پیکسل 538PPI بود و با استقبال گرمی مواجه شد اینک طبق گفته ها قصد دارد در گوشی هوشمند جدید خود با چگالی 600PPI بهره ببرد که کیفیت خیره کننده ای را باعث خواهد شد .

پنل 5.5 اینچی ال جی که دارای رزولوشن 1440 در 2560 با 3.7 ملیون پیکسل طراحی شده است ولی ال جی همواره قصد دارد یک گام دیگربه جلو بردارد و صفحه نمایش بعدی خود را که یک پنل 6 اینچی خواهد با کیفیت بهتر وQUAD HD نمایش دهد. این پنل 6 اینچی که دارای تراکم بالاتری نسبت به گوشی هایی همچون شارپ دارد دارای رزولوشن QUAD HD است که در اینده نزدیک بی شک  در فبلت های ال جی ودردستگاه هایی به مانند جی فلکس 2 که قبلا وعده ارائه ان را شنیه بودیم  به کار گرفته شود . احتمال ان هم وجود دارد که  اولین گوشی ارائه شده با صفخه نمایش کیو اچدی که همان  VIVO XPLAY 3S باشد که دارای صفحه نمایش 6 اینچی است دقیقا از چنین پنلی استفاده کند که ذکر شد.

ال جی در این سری از گوشی هایخود قصد دارد صفحه نمایش هایی را ارئه دهد که دارای کیفیت خیره کننده ای باشند ولی باید این را درتظر بگیرد که فقط صفحه نمایش نمیتواند باعث جلب کاربر برای این کمپانی باشد زیرا که در گوشی های اپتیموس شاهد چنین واقع ای بودیم ولی ال جی بر خواسته خود پافشاری دارد و در سری جدیدی از گوشی ها علاوه بر صفحه نمایش بر سیستم سخت افزاری هم توجه قابل ذکری کند.

منبع : gadgets.ndtv.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  این فناوری ها صنعت گوشی هوشمند را دگرگون می کند

نظرات در مورد : گوشی جدید ال جی با صفحه نمایش خیره کننده QHD

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *