آنتی ویروس پادویش

اسکیت برد مغناطیسی شرکت لکسوس!

اسکیت بورد مغناطیسی شرکت لکسوس!

پیش از امروز ، اطلاعات زیادی راجب محصولی با نام Hoverboard از شرکت لکسوس وجود داشت که گواهی یک محصول منحصر به فرد را میداد. تا اینکه امروز این محصول شگفت انگیز کمپانی لکسوس پرده برداری شد.عکس هایی از Hoverboard موجود است که فردی  سوار بر آن در پارکی را نشان میدهد.

اسکیت برد مغناطیسی شرکت لکسوس!

اسکیت بورد مغناطیسی شرکت لکسوس!لکسوس Hoverboard ، با استفاده از یک هسته عایق بندی شده راه اندازی شده است که دارای درجه حرارت بالا و بلوک ابررسانا (HTSL) میباشد. لکسوس چنین توضیحی را راجب این محصول داد. شما میتوانید نحوه عملکرد Hoverboard را در تصاویر مشاهده کنید.

HTSL که گفتیم سپس توسط یک مخزن نیتروژن مایع سرد میشود و به یک ابررسانا با دمای 197 – درجه تبدیل میشود و سپس Hoverboard میتواند در بالای یک مسیر آهنربایی مورد استفاده قرار گیرد.

اسکیت بورد مغناطیسی شرکت لکسوس!

لکسوس در این باره اینگونه توضیح داد : هنگامی که تخته به درجه حرارت بسیار پایین میرسد جریان مغناطیسی در آن به وجود میاید و میتواند ارتفاع آن را حفظ کند و آن را شناور نگه دارد. ما آزمایش های زیادی بر روی تخته و مسیر مخصوص انجام دادیم تا سر انجام این تخته آماده سوار شدن شد و ما اسم آن را Hoverboard انتخاب کردیم. طراحی پارک در جو و اصول زمان قدیم قرار داشت و نمیتوانستیم اسکیت برد جدید را در آن تست کنیم. بنا بر این مجبور به استفاده از ترفند ها و تکنیک هایی شدیم تا یک بستر مناسب برای اسکیت برد جدید ایجاد کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین عکس ها و فیلم های مربوط به این اکسیت بورد میتوانید به این لینک مراجعه فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر بخوانید  برترین خودرو های هیبریدی جهان

نظرات در مورد : اسکیت برد مغناطیسی شرکت لکسوس!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *