پادویش

آخرین اخبار گواهینامه رانندگی بدون پایان خدمت

آخرین اخبار گواهینامه رانندگی بدون پایان خدمت

آخرین اخبار گواهینامه رانندگی بدون پایان خدمت : دریافت گواهینامه یکی از مواردی بوده که در گذشته آقایان حتما برای دریافت آن باید کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی را ارائه میدادند (این مدارک شامل اصل کارت پایان خدمت – گواهی اشتغال به خدمت عکسدار-  برگه اعزام به خدمت کامپیوتری – گواهی اشتغال به تحصیل بود) ولی امروزه با توجه به خبرها و مصوبه های جدید امکان گرفتن گواهینامه برای اشخاصی که کارت پایان خدمت ندارند مهیا شده است . این افراد نیز مانند دیگر متقاضیان باید در کلاس های تئوری و کلاس های عملی آموزشگاه شرکت کنند و نمره قبولی را در هر آزمون کسب نمایند تا بتوانند گواهینامه شان را دریافت نمایند.

دریافت گواهینامه بدون کارت پایان خدمت یا معافیت

با توجه به آخرین اخبار گواهینامه رانندگی بدون پایان خدمت افرادی که بالای 18 سال سن داشته اند می توانند از ابتدای آذرماه برای دریافت گواهینامه رانندگی به آموزشگاه های مجاز مراجعه نمایند و پس از طی کردن مراحل آن ، گواهینامه دریافت نمایند.

سردار مهری در رابطه با این موضوع گفته است که با توجه به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین با استناد به ماده پنجاه و چهار قانون بیمه اجباری خسارتهای وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث رخ داده از وسایل نقلیه ، صدور گواهینامه رانندگی از جمله خودرو و موتور بدون کارت پایان خدمت و یا معافیت نیز امکان پذیر می باشد.

با توجه به گفته های رییس پلیس راهور ناجا به تمامی آموزشگاه های رانندگی در سراسر کشور دستورات لازم داده شده تا برای افرادی که کارت پایان خدمت ندارند یا از سربازی معاف نشده است ، ثبت نام صورت بگیرد و بعد از طی کردن مراحل لازم بتوانند گواهینامه شان را دریافت نمایند.همچنین رییس پلیس راهور ناجا به شهروندان گفته است تا اگر مشکلی در این زمینه دارند با شماره 120 پلیس راهور ناجا تماس بگیرند.

مقالات مرتبط :

پیگیری گواهینامه رانندگی از طریق اینترنت

پیگیری گواهینامه رانندگی تعویضی

قوانین جدید راهنمایی و رانندگی درمورد گواهینامه

بدون کارت پایان خدمت ، گواهینامه بگیرید

گواهینامه رانندگی پایه ۲

گواهینامه رانندگی پایه ۳

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  هزینه گواهینامه رانندگی

نظرات در مورد : آخرین اخبار گواهینامه رانندگی بدون پایان خدمت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *