آنتی ویروس پادویش

جلوگیری از خاموش شدن صفحه گوشی

روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید

چگونه می توانیم در برنامه های خاص صفحه گوشی خود را روشن بگذاریم ؟ همواره در اندروید به صورت خودکار پس از هر 30 ثانیه خاموش می گردد و شما می توانید این تایم را به 1 یا 2 دقیقه و حتی بیشتر هم تغییر بدهید . اما بصورت کلی بهتر است گوشی را بر روی همان 30 ثانیه بگذارید زیرا موجب می شود تا در زمان نگهداری و طول عمر باتری صرفه جویی شود . در صورتی که ممکن است شما در حین نشان دادن عکس هایتان به دوستانتان باشید و صفحه خاموش پیش از اینکه گوشیتان را به دست دوستانتان بدهید صفحه نمایش شما خاموش شده است قطعا این موضوع شما را ناراحت خواهد کرد و موجب آزار شما می شود . برای جلوگیری از خاموش شدن صفحه گوشی با زوم تک همراه باشید!

روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندروید

اگر میخواهید این مشکل برای شما اتفاق نیوفتند می توانید با ادامه مطلب با ما همراه باشد تا بتوانید صفحه گوشی خودتان را روشن نگه دارید .

اگر میخواهید بدون اینکه باتری صرف شود صفحه نمایش روشن باشد می توانید از ترفندی استفاده کنید که متاسفانه این ترفند فقط در بعضی از گوشی ها امکان پذیر می باشد و علاوه بر این برای نمایش دادن محتوا مانند عکس و …. بدون خاموش شدن نمایش کاربردی نخواهد بود .
اگر شما هم از جمله افرادی هستید که هنوز اقدام به روت کردن دستگاه خود نکرده اید و قصد دارید بدون اینکه روت را انجام بدید دستگاه خود را روشن نگه دارید به شما پیشنهاد می شود که از روش های زیر استفاده کنید که رایگان هم هستند .

Wakey ، Stay Alive! Keep screen awake یا Keep Screen On!

در صورتی که این هستید که بر روی خاموش شدن صفحه نمایش خود کنترل بیشتری داشته باشید و همچنین دستگاه شما روت است به شما پیشنهاد میکنم از روش زیر استفاده کنید .

قبل از اینکه اقدامی برای روشن بودن صفحه نمایش خود انجام دهید باید چند نکته را مد نظر  داشته باشید:

  • Xposed Frameworkروی اندروید شما نصب شده باشد
  • Unknown sources از تنظیمات اندروید را فعال کرده باشید .

گام اول: دانلود و نصب برنامه Stay Awake – keep screen on

بیشتر بخوانید  از ریست فکتوری نسخه آزمایشی اندروید 8.1 خودداری کنید

برای شروع به بخش دانلود Xposed Installer بروید و عبارت Stay Awake – keep screen on را جست وجو نمایید .

top result را انتخاب نمایید و بعد از آن به تب Versions بروید سپس Download را لمس نمایید تا فرآیند دانلود شروع شود .

روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندرویددر این قسمت پس از گذشت چند ثانیه صفحه نصب اندروید گوشی خود را مشاهده می کنید که باید Install را مانند شکل زیر انتخاب کنید .

روشن نگه داشتن صفحه نمایش اندرویدپس از اینکه نصب را انجام دادید باید مطمئن باشید که ماژول فعال است .
گام دوم : تنظیم روشن ماندن اسکرین برای برنامه خای خاص
اگر میخواهید که این برنامه استفاده کنید فقط لازم است چند اپ دلخواه را باز نمایید . به عنوان نمونه می توانید از مسنجرهای مختلفی برای تست این برنامه بکار بگیرید که بیشتر از آنها استفاده می کنید .
به صورت همزمان دو دکمه افزایش و کاهش صدا را فشار بدهید. دکمه را فقط زمانی رها نمایید که پیغام KEEP_SCREEN_ON is true را روی صفحه مشاهده نمایید.

اگر شما این کار را انجام دهید تا زمانی که در برنامه مورد نظر خودتان باشید صفحه گوشی شما روشن می ماند . وقتی شما برنامه را ببنید و از محیط آن خارج شوید تنظیمات خاموش شدن اسکرین گوشی شما به وضعیت قبلی باز خواهد گشت .

اگر میخواهید که این حالت را در برنامه خاص غیرفعال کنید می توانید از دکمه های افزایش و کاهش صدا به صورت همزمان استفاده کنید . در این صورت شما با پیغام False مواج می شوید که در واقعه به شما غیرفعال بودن تنظیمان را نشان می دهد .

پس از غیر فعال سازی فقط کافی است که شما از پاور اسکرین برای خاموش کردن استفاده کنید و دوباره روشن کنید . اکنون خواهید دید که در همه برنامه ها اسکرین اندروید مانند تنظیمات پیش فرض خاموش خواهد شد .

اگر علاقه زیادی به آموزش آی تی دارید می تونید بخش آموزش آی تی زوم تک رو دنبال کنید .

4/5 - (6 امتیاز)

نظرات در مورد : جلوگیری از خاموش شدن صفحه گوشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *