هزینه تولید هر آیفون 6 اس 234 دلار بر آورد شده است

آیفون 6 اس

بعد از معرفی شدن هر محصول جدید ، متخصصان به کالبد شکافی هر یک از آن ها میپدازند. این دید موشکافانه یا به عبارتی کالبد شکافی آیفون 6 اس هزینه صرف شده برای تولید آن را مشخص میسازد بر همین اساس ، با کالبد شکافی آیفون 6 اس مشخص شد که اپل برای تولید هر یک از آنها 234 دلار هزینه میکند.

آیفون 6 اس 234 دلار بفروش خواهد رسید

آیفون ها یا به کلی محصولات اپل همیشه قیمت بالایی داشته اند. با این حال ، پس از کالبد شکافی این محصول مشخص شد که هزینه تمام شده برای آن 234 دلار است. البته به این موضوع هم باید توجه شود که در بخش تحقیق و توسعه همچنین بازاریابی و تبلیغات به این مقدار اضافه میشود.

پس از این کالبد شکافی مشخص شده است که هر یک از سخت افزار های به کار برده شده در آیفون 6 اس چه مقدار قیمت داشته اند. بر اساس اطلاعات موجود تراشه A9 برابر با 25 دلار، تمامی سنسور ها 22 دلار و قیمتی 20 دلاری برای حافظه 64 گیگابایتی ، تراشه ارتباط رادیویی 36 دلار همچنین دوربین ، باتری و سایر قطعات 73 دلار هزینه داشته اند به علاوه کلید فیزیکی و قاب این گوشی 33 دلار بوده است.

این گوشی در نسخه ی 64 گیگابایتی 749 دلار قیمت گذاشته شده است که با فروش هر یک از این گوشی ها 515 دلار باقی میماند. این مقدار باقی مانده هم صرف طراحی و توسعه و بازاریابی های اپل خواهد شد.

میتونید خبر های دیگری از این گوشی های هوشمند رو در تمام قابلیت های جدید اپل آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس و اپل آیفون های جدید دو گیگابایت حافظه رم دارند بخوانید.

منبع : eteknix

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نسل بعدی مک بوک پرو با نمایشگر mini LED از راه می رسد

نظرات در مورد : هزینه تولید هر آیفون 6 اس 234 دلار بر آورد شده است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *