اپل آیفون های جدید دو گیگابایت حافظه رم دارند

اپل آیفون های جدید دو گیگابایت حافظه رم دارند

همانطور که در جریان هستید شرکت اپل 18 شهریور کنفرانسی را برگذار کرد که ما آن کنفرانس را در دو بخش شامل  بخش اول و بخش دوم برایتان شرح دادیم . در این کنفرانس دو آیفون جدید معرفی و شد و اپل هم طبق عادت همیشگی اش مشخصات دقیق فنی و اعداد و ارقام را فاش نکرد. به هر حال ، یکی از کارکنان اپل مقدار حافظه رم این دستگاه را در پست اینترنتی اش اعلام کرد.

گفتیم که یکی از کارکنان اپل مقدار حافظه رم این دستگاه را منتشر کرد. این فرد یکی از کارکنان بخش پشتیانی شرکت اپل بوده و چندی پیش با منتشر کردن یک پست مهم در اینترنت مهم ترین عدد در مشخصات آیفون های جدید را اعلام کرد.

این رقم همانطور که پیشبینی میشد اعلام شده است. بر اساس پستی که این کارمند منتشر کرده  دو گوشی جدید اپل یعنی آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس هر دو از مقداردو گیگابایت حافظه رم بهره میبرند که نسبت به نسل قبلی خود دو برابر شده اند.

اما مهم ترین افزایش حافظه را در آیپدی شاهد بودیم که اپل در همین کنفرانس معرفی کرده بود. آیپد پرو در کنار آیفون های جدید معرفی شد . این آیپد 4 گیگابایت رم دارد که به خودی خود رشد چشمگیری داشته است و به نوعی اپل باز هم سنت شکنی کرده است اما نباید این نکته را از یاد برد که میزان رم دستگاه در عملکرد آن بسیار تاثیر گذار است.

منبع : gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تفاوت عمر باتری درچیپست های مختلف آیفون چند درصد است؟؟

نظرات در مورد : اپل آیفون های جدید دو گیگابایت حافظه رم دارند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *