آنتی ویروس پادویش

تست سقوط آزاد آیفون 6 پلاس

تست سقوط آزاد آیفون 6 پلاس

تست سقوط آزاد آیفون 6 پلاس : آیفون 6 با تمامی شایعات بالاخره در 9 سپتامبر رو نمایی شد و بسیاری از علاقه مندان اپل در اقصی نقاط جهان بالاخره به آرزویشان رسیدند. اپل این گوشی هوشمند خود را برای اولین بار در کشور استرالیا در شهر سیدنی بصورت رسمی به فروش رساند ، این فروش تا حدودی با استقبال کاربران استرالیایی روبرو شد ، پس از ارائه این گوشی هوشمند جدید بسیاری از منتقدان به دنبال رونمایی این گوشی های جدید اپل انتقاداتی را به پرچمداران جدید اپل وارد کردند . 

اما آیفون های اپل امسال هم از نظر کیفیت ساخت در رنح  بالایی قرار دارند و این مورد باید توسط کاربرانش مورد تایید قرار گیرد. در این پست ویدئویی رو از این گوشی هوشمند به شما ارائه خواهیم کرد . ویدئویی که سقوط این گوشی هوشمند رو روی 3 مورد تست می کنه.

در این ویدئو تست آیفون 6 پلاس رو در آب ، بتن و خاک مورد بررسی قرار می گیره. پیشنهاد میکنم این ویدئو رو بطور کامل مشاهده کنید ، فکر کنم برای کسانی که دوست دارند به محض رسیدن آیفون 6 به ایران این گوشی هوشمند رو داشته باشند دیدن این ویدئو خالی از لطف نخواهد بود. پس با هم به تماشای این ویدئو بشینیم تا در ادامه در مورد این تست با هم صحبت کنیم.

خوب ویدئو رو مشاهده کردید؟ همانطور که مشاهده کردید آیفون 6 در تست سقوط در آب مفاومت نشان داد و مشکلی برای گوشی پیش نیامد . البته اگر توجه کنید پس از افتادن در آب بلافاصله گوشی رو از آب درآورد . و خود اپل هم این نکته رو ذکر کرده که پس از افتادن در آب باید هر چه سریعتر اون رو از آب در آورد. 

دومین تست مربوط به تست سقوط در خاک بود. این گوشی در برابر سقوط در خاک هم پاسخگو بود و مشکلی برایش پیش نیامد ، البته خاکی که برای تست مورد استفاده قرار گرفت استحکام زیادی نداشت . ولی در هر حال آیفون 6 پلاس در برابر این سقوط هم دوام آورد.

سومین سقوط مربوط به بتن بود ، سقوط آیفون 6 پلاس روی بتن با مشکلاتی همراه شد که باعث شکستن شیشه روکش آن شد . به نظر من شکستن صفحه شیشه بدنه گوشی چیز طبیعی بود . نظر شما چیه؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آیفون 6 با یک دنیای جدید در دل علاقه مندانش نشست.

نظرات در مورد : تست سقوط آزاد آیفون 6 پلاس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *