مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد

مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد

اپل با انتشار بروز رسانی iOS 13.2.2، خبر از رفع مشکل مدیریت ظاهری حافظه که باعث شده برای برخی از کاربران آیفون و آیپد مشکلات بزرگی را در زمینه چند وظیفه ای یا همان مولتی تسکینگ ایجاد کند، داد. تعداد بسیار کمی از کاربران iOS 13 گزارش داده اند که برنامه های پس زمینه به شکلی تهاجمی تر از گذشته بسته می شوند، و این باعث بروز مشکل در نحوه استفاده از تلفن های آنها شد. به عنوان مثال، iOS 13 اغلب می تواند چند ثانیه پس از انتقال کاربر، یک برنامه را در پس زمینه خاموش کند. در این فرایند، این به معنی امکان از دست رفتن پیشرفت در آن برنامه است، مانند وارد کردن داده به فرم، یا قطع اتصال SSH هنگام بازگشت. با اینحال مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد .

مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد

چگونه مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد

حالا اپل می گوید باید این مسئله را برطرف کرد. بروزرسانی جدید iOS 13.2.2 امروز منتشر شد و اپل می گوید این مشکل را حل می کند “که می تواند باعث شود برنامه هنگام اجرا در پس زمینه به طور غیر منتظره بسته شود”. هنوز توضیحی در مورد اینکه دقیقا چه چیزی باعث بروز این مشکل شده وجود ندارد. تنها دلیل انتشار این بروزرسانی، رفع این مشکل نیست. اپل میگوید که نسخه جدید همچنین باید مشکلی را حل کند که یک آیفون ممکن است خدمات تلفن همراه خود را به طور موقت پس از یک تماس قطع کند و مشکل دیگری را که ممکن است منجر به از دست دادن سرویس داده های تلفن همراه می باشد را برطرف کند.

چگونه مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد

سایر تغییرات بر امنیت تمرکز دارند. آپدیت جدید iOS 13.2.2 “مشکلی را حل می کند که استفاده از سرویس Kerberos Single Sign-On در Safari بتواند درخواست تأیید صحت را ارائه دهد.” این بروزرسانی اپل حدودا 135 مگابایت است.

منبع : slashgear.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار تصاویر زنده ماکت آیفون 15 پرو

نظرات در مورد : مشکل مولتی تسکینگ آیفون با انتشار iOS 13.2.2 برطرف شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *