لذت داد و ستد آنلاین با اپلیکیشن ” شیپور ” + دانلود

با گسترش استفاده از اینترنت و مطرح شدن عنوان “دهکده جهانی “، تجارت و خرید و فروش کالاهای گوناگون رنگ و بویی دیگر به خود گرفته است.هر شرکت با طراحی سایت اختصاصی خود سرویس هایی که ارائه می دهد و یا کالاهایی که به فروش می رساند را به سایرین در سرتاسر دنیا معرفی می کند.
همانطور که گفتیم هر شرکت وب سایت اختصاصی خود را دارد، اما اگر بحث فروش اجناس کارکرده و یا برطرف کردن سایر نیازمندی ها مطرح شد، چه کسی مسئولیت آن را برعهده خواهد گرفت؟
یکی از بهترین و قویترین وب سایت ها در کشور ما برای این کار ” شیپور ” است.

” شیپور ” نام یک وب سایت نیازمندی و ثبت آگهی و داد و ستد آنلاین در کشور ما است که به دلیل گستردگی در خدماتی که ارائه می کند، به سرعت مسیر پیشرفت را طی کرده و به محبوبیت خاصی رسیده است.تمامی افراد قادرند تا خدمات و کالای خود را از هر نوع و صنفی در این وب سایت معرفی کرده تا در معرض دید عموم قرار گیرد.
مزیت بسیار بزرگ این کار این است که بدون نیاز به وجود یک واسطه و در گستره ای به پهنای ایران، مستقیما با خریدار یا فروشنده در ارتباط خواهید بود.
اما هزینه دریافت این خدمات چقدر است؟ بد نیست بدانید که شعار این وب سایت چنین است:
” ثبت آگهی در شیپور سریع، آسان و %100 مجانی است ”

با ورود به وب سایت وجه تمایز ” شیپور ” با سایر وب سایت های ثبت نیازمندی را متوجه خواهید شد، چرا که دسته بندی بودن بسیار مرتب همه چیز، استفاده از محیط کاربری وب سایت را بسیار راحت کرده است.
هرچیزی که مد نظر شما باشد در این وب سایت پیدا خواهد شد.مردم از سراسر ایران در دسته بندی ها گوناگون لوازم فروشی خود و یا سرویس های گوناگونی را به معرض نمایش می گذارند و از این طریق خواهید توانست آیتم مورد نظرتان را انتخاب کنید.شما نیز قادرید تا با ویژگی های یاد شده در شعار ” شیپور ” آگهی خود را ثبت کنید تا دیگران از کالای فروشی و یا سرویس ارائه شده و حتی درخواست شده توسط شما مطلع شوند.

اپلیکیشن شیپوراین وب سایت کاربر پرسند برای آسانتر کردن استفاده از خدماتش تا حد آخر، اقدام به ارائه اپلیکیشن برای دستگاه های اندرویدی و آی ا اس ای نیز کرده است تا بدون نیاز به مرورگر در دستگاه های هوشمند، داد و ستد آنلاین خود را مدیریت کنید.با ورود به اپلیکیشن آگهی های ثبت شده بدون در نظر گرفتن دسته ای خاص و با توجه به زمان انتشار آن ها قابل مشاهده خواهند بود.با انتخاب گزینه ” گروه بندی ” دسته بندی های در نظر گرفته شده که طیف وسیعی از نیازمندی ها را پوشش می دهند نمایش داده می شوند.

اپلیکیشن شیپورگزینه ” استان ” برای فیلتر کردن بر اساس شهرهای کشور و همچنین ” فیلترها ” برای فیلتر کدن پیشرفته بر اساس دسته بندی و شهر و سایر اطلاعات در نظر گرفته شده اند.

اپلیکیشن شیپور

اپلیکیشن شیپوردر پنجره کناری، موارد ” ثبت رایگان آگهی ” ، ” حساب کاربری ” و ” آگهی های مورد علاقه ” بیشتر از همه چشم نوازی می کنند.

اپلیکیشن شیپوربرای ثبت آگهی موارد زیر به شما نمایش داده می شوند که پر کردن به دقت تمامی آن ها به معرفی بهتر آگهی شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.همچنین آن طور که توصیه شده حتما برای آگهی خود تصویر قرار دهید تا شانس برنده شدن خود را افزایش دهید.

اپلیکیشن شیپوراپلیکیشن شیپوراطمینان داشته باشید که بعد از نصب شیپور خواهید توانست داد و ستدهای خود را به بهترین روش ممکن پیش ببرید.
دانلود از بازار

4/5 - (37 امتیاز)

نظرات در مورد : لذت داد و ستد آنلاین با اپلیکیشن ” شیپور ” + دانلود

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. بیشر برای تبلیغ کارهای خدماتی درجهت خدمت به مردم بصورت صادقانه توشرایط گرانی وبحرانی حال حاضر