آنتی ویروس پادویش

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل

ترفند هایی که همه ی کاربران ipad نیاز به دانستن آن ها دارند . مانند هر قطعه ی فن آوری ، ipad ها نیز به طور کامل برای استفاده کنندگان مشخص و واضح نیستند . تمامی این تکنولوژی ها ، زبان خاص خود را دارند و هیچ یک از آنها پیچیده نیستند ، ولی کار با آنها به سرعت قابل تشخیص نیستند . با ما همراه باشید تا آنها را سریعتر یاد بگیرید .

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل 

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل

  • ترفند چهار انگشتی !

شما به سرعت می توانید میان برنامه هایی که اخیرا از آنها استفاده کرده اید ، حرکت کنید . این مورد همانند دستور Alt+Tab در ویندوز می باشد .

برای انجام این کار ، به سادگی چهار انگشت خود را روی صفحه نمایش خود گذاشته و آنها را به سمت راست یا چپ بکشید . با این حرکت ، برنامه هایی که اخیرا از آنها استفاده کرده اید ، نامیش داده خواهند شد . این حرکت بسیار مفید و کابردی خواهد بود .

  • ترفند پنج انگشتی !

برای خارج شدن سریع از یک برنامه و بازگشت به صفحه ی اصلی نمایش خود ، پنج انگشت خود را روی صفحه ی نامیش گذاشته و آن ها را به سمت یکدیگر بیاورید ( انگشتانتان را جمع کنید ) . این حرکت همانند زدن دکمه ی Home در آیپد شماست .

اگر انجام این حرکات با مشکل روبرو شدند و به اصطلاح کار نکردند ، در قسمت Setting ، بر روی General رفته و گزینه ی Multitasking Gestures را فعال کنید .

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل 

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل

  • دو بار زدن کلید Home !

وقتی کلید Home  ( تنها دکمه ی موجود در جلوی آیپد ) را به سرعت دو بار فشار دهید ، قسمت app switcher را باز خواهد کرد که برنامه های اخیرا استفاده شده را نشان خواهد داد . در این قسمت اگر می خواهید برنامه ای را از لیست خارج کنید ، انگشت خود را روی آن نگه داشته و آن را به سمت بالای صفحه ی نمایش برده و از صفحه خارج کنید .

  • فشار دادن طولانی مدت کلید Home  !

وقتی دکمه ی Home را برای مدت طولانی فشار دهید ، برنامه ی siri باز خواهد شد که به شما امکان Search به صورت صوتی و سوال کردن را خواهد داد . بعد از فشار دادن این کلید ، برنامه ی Siri آماده ی شنیدن صدای شما خواهد بود .

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل 

ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کانال ترفند های جالب

نظرات در مورد : ترفند های جالب برای کاربران آیپد اپل

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. همش تكرارى بود و ميدونستم، بهتره اينم بزاريد كه اگه چند ثانيه دكمه Hom با دكمه قفل صفحه باهم بگيريم آيپد ReStart ميشود