پادویش

اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند

اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند

بعد از اینكه هفته گذشته اینستاگرام اعلام كرد كه پنهان کردن لایک ها را برای ایالات متحده گسترش می دهد، کاربران آن در سطح جهانی تحت تأثیر تغییر روز پنجشنبه قرار گرفتند. برطبق این تغییرات، اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند ! آدام مصری، رئیس اینستاگرام، گفت همه چیز در تغییر احساس مردم به ویژه کاربران جوان نسبت به رسانه های اجتماعی است. مصری بعد از ظهر پنجشنبه توئیت کرد : “امروز بخش کوچکی از مردم در اینستاگرام در سراسر جهان دیگر نمی توانند تعداد لایک از عکس دیگران را ببینند.” مصری بعد از ظهر پنجشنبه در توئیت گفت: “امروز بخش کوچکی از مردم در اینستاگرام در سراسر جهان دیگر نمی توانند تعداد لایک هایی را که از عکس دیگران پیدا می کنند، ببینند.”

فرادرس

اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند

با این حال، هنوز هم می توانید ببینید که چند نفر از عکس های شما را پسندیده اند. اینستاگرام متعلق به فیس بوک در اوایل سال جاری آزمایش مخفی کردن لایک ها را آغاز کرد. در ماه آگوست، فیسبوک اظهار داشت که آزمایش اینستاگرام باید “فشار چند لایک از این پست بدست می آورم” را در اینستاگرام از بین ببرد و فیسبوک “از اولین نتایج تست هیجان زده شد” بنابراین اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند .

اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند

غول رسانه های اجتماعی از 27 سپتامبر شروع به مخفی کردن لایک ها در فیس بوک کردند، و این تعداد واکنش ها، نظرات و لایک ها را فقط برای نویسنده یک پست قابل مشاهده می کند. این تست در استرالیا آغاز شد و شامل تبلیغات نیز می شود. در آن زمان، فیس بوک افزود که “بازخورد جمع می کند تا بفهمد آیا این تغییر باعث بهبود تجربیات افراد خواهد شد یا خیر.”

منبع : cnet.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اینستاگرام شروع به مخفی کردن لایک ها در سطح جهان می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *