با این ویژگی جدید کامنت های نامربوط اینستاگرام اتوماتیک حذف خواهند شد

شبکه های اجتماعی محل تجمع تمامی کاربرانی است که از اینترنت به عنوان سرگرمی و تفریح و یا مقاصد علمی و درسی استفاده می کنند.هر نوع انسان از تمامی فرهنگ ها و زبان ها، شهرها و کشور ها و همچنین با عقاید و اخلاقیات متفاوت در شبکه های اجتماعی یافت می شود، پس بعید نیست که یک مطلب مورد علاقه شما نه تنها به مزاج یک نفر خوش نیاید، بلکه وی را برای توهین و اهانت به شما نیز تحریک کند! روزانه به دفعات در شبکه های اجتماعی محبوب نظیر اینستاگرام گله و شکایت کاربران بابت ثبت کامنت های توهین آمیز از سوی دیگران در زیر پست های ارسالی آنان دیده می شود، کامنت هایی که هرچه تعداد فالورها افزایش می یابند، تعداد آن ها نیز به مراتب افزایش یافته و رفته رفته مدیریت و کنترل آن ها از دست خارج می شود.اما از قرار معلوم در آپدیت جدید اینستاگرام تصمیمات خوبی برای حل این مشکل اتخاذ شده است.

ازقرار معلوم در این آپدیت جدید اینستاگرام به روشی به طور اتوماتیک کامنت‌هایی که حاوی کلمات رکیک و نامناسب از نظر شما بوده را مخفی می‌کند.البته، لیست پیش‌فرض اینستاگرام شامل کلمات انگلیسی است اما این امکان به کاربران داده شده تا بتوانند لیست کلمات کلمات دلخواه و مورد نظرشان را نیز به اپلیکیشن اضافه کنند، حتی اگر این کلمات فارسی باشند.
تنها کاری که به منظور اعمال فیلتر بر روی کامنت های ارسالی باید انجام دهید این است که در این لیست کلمات رکیک را اضافه کنید تا کامنت‌های حاوی این کلمات از دید شما و دیگر کاربرانی که کامنت‌های پست‌های شما را می‌خوانند پنهان شوند.

فراموش نکنید که این دسته از کامنت ها حذف نشده و تنها مخفی می‌شوند. در نتیجه اگر روزی این کلمات را از لیست کلمات ممنوعه حذف کنید، کامنت‌های حاوی این کلمات مجدد نمایان می‌شوند. همچنین تنها کامنت‌های پست‌های منتشرشده توسط شما تحت تأثیر این فیلترگذاری قرار می‌گیرند.

untit%d9%86ledبعد از وارد شده به ستینگ برنامه وارد قسمت Commnets شده و از این قسمت کلماتی که مایلید تا وارد نمایید را با ویرگول انگلیسی از یکدیگر جدا نمایید.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آموزش جلوگیری از هک اینستاگرام

نظرات در مورد : با این ویژگی جدید کامنت های نامربوط اینستاگرام اتوماتیک حذف خواهند شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *