هواوی جدید یا همان نسل D در 11 شهریور رو نمایی خواهد شد

در این پست همت بر این نهادیم تا کمی هم به سراغ گوشی های چینی رفته و کمی هم آنها را به چالش بکشیم. در این پست می خواهیم جدید ترین گوشی شرکت هواوی که قرار است معرفی شود را برای شما مورد بررسی قرار داده و آن را تحلیل نماییم. تا پایان با ما همراه باشید. تا از جرئیات دقیق و منحصر به فرد این گوشی آشنا شده و هنگام خرید بهتر دریابید که سراغ کدام گوشی بروید به نعتان خواهد بود.

یک فرد مشهور با نام ایوان بلس هر ساله قبل از رونمایی شدن گوشی و دقیقا یک هفته قبل از بر گزاری کنفرانس معرفی محصوالات شایعاتی از گوشی های آن شرکت به بیرون درز می دهد که قریب به بیش از 90 درصد این شایعات درست از آب در می آیند.

ایوان بلس یا همان evleaks عکسی را که در بالا مشاهده می کنید را در صفحه توییتر خود منتشر کرد و همراه با این عکس ها چند اطلاعاتی را هم از سخت افزار و نرم افزار این گوشی به صفحه خود گذاشت همچنین این پیشگو این را هم افزود که این گوشی قرار است در خانواده D سری گوشی های هواوی رونمایی شود و همچنین قابلیت فورس تاچ هم در این گوشی وجود دارد.

همانطور که در اپل واچ هم دیدید فورس تاچ قابلیتی است که دستگاه تفاوت لمس قوی و ضعیف را از هم تشخیص می دهد که این می تواند گزینه و معیار مناسبی برای این گوشی باشد تا یک برند چینی بتواند از رقبای کره ای و ژاپنی خود جلو بیافتد.

به گفته ی بلس این گوشی قرار ایت در 11 شهریور ماه رونمایی شود و 20 روز بعد از آن هم به بازار جهانی صادر خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیل تری از این گوشی منتشر نشده است که به محض انتشار آن اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرار داده می شود.

قیمتی که این گوشی ممکن است قیمت بخورد 340 دلار است. اگر قصد خرید این گوشی را دارید این مورد می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مشخصات فنی گوشی هواوی پی اسمارت پلاس

نظرات در مورد : هواوی جدید یا همان نسل D در 11 شهریور رو نمایی خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *