پادویش

چگونه برای تافل آماده شویم؟

تافل

چگونه برای تافل آماده شویم؟ همواره برخی از دانشجویان این سوال برایشان مطرح است که برای ازمون تافل باید از چه منبع های استفاده کنند که بتوانند موفق شوند. پیش از هر چیزی باید این موضوع را بدانید که آزمون تافل iBT از بخش های مختلفی تشکیل شده است که عبارت اند از Reading، Listening، Speaking و Writing.

در این ازمون سوالی به صورت مسقیم در رابطه با گرامر پرسیده نمی شود اما در قسمت های Speaking و Writing از ساختارهای درست زبانی باید استفاده شود ، در غیراینصورت نمره کم می شود. شما می توانید دو یا سه ماه برای آمادگی در ازمون تلاش کنید قطعا اگر بخواهید زمان بیشتری صرف کنید این روند برای تان خسته کننده خواهد شد.

مراحل آزمون

چگونه برای تافل آماده شویم؟ برای اینکه در آزمون موفق شوید باید مراحلی را طی کنید.

1)لغات کتابهای 504، 400 کلمه و Essential Words for TOEFL : شما می توانید از نرم افزارها نیز استفاده کنید که سبب صرفه جویی در زمان و هزینه های شما نیز می شوند.

2)  گرامر ساده انگلیسی : باید گرامرهای ساده انگلیسی را به خوبی یاد گرفته باشید که کتاب های متنوعی برای یادگیری آنها وجود داشته است.

3)آزمون های کتاب دلتا یا لانگمن : در این کتاب ها آزمون های وجود داشته است که شما می توانید از آنها استفاده کنید.

4)مهارتهای زبان کتاب (Barrons TOEFL iBT (12th Edition : فصل پنجم این کتاب را مطالعه کنید.

5) آزمون های کتاب (Barrons TOEFL iBT (12th Edition : شما می توانید از آزمون های که در این کتاب وجود دارد استفاده نمایید . قطعا کمک بسیاری به شما خواهند کرد.

6) کتاب Barrons′ Writing for the TOEFL iBT : برای یادگیری نحوه نوشتن می توانید از این کتاب استفاده کنید و البته نمونه های تکرار و تمرین این کتاب نیز در موفقیت شما موثر خواهد بود.

7) کتاب Cambridge Preparation for the TOEFL test : مطالعه این کتاب نیز توصیه می شود.

آیا مقاله چگونه برای تافل آماده شویم؟ برای شما مفید بود ؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه برای تافل آماده شویم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *