آنتی ویروس پادویش

کسب درآمد در تلگرام

کسب درآمد در تلگرام

کسب درآمد در تلگرام : تلگرام یکی از اپلیکیشن های معروفی است که در کشور ایران نیز طرفداران زیادی داشته است. بسیاری از افراد روزانه برای انتقال پیام های خود از تلگرام استفاده میکنند. البته شاید برای تان جالب باشد که پس از موضوع فیلترینگ در ایران نیز از محبوبیت این اپلیکیشن کاسته نشد.

چگونه می توان در تلگرام کسب درآمد کرد؟

امروزه تقریبا همه ی افراد جامعه برای خود گوشی هوشمند داشته اند و از آن استفاده میکنند. تلگرام نیز از اپلیکیشن های می باشد که پیر و جوان را درگیر خود کرده است. با این وجود تلگرام موفق شده است تا مخاطبان زیادی را داشته باشد و به دنبال آن میتواند موقعیت خوبی باشد تا افراد به وسیله ی آن کسب درآمد کنند.

چگونه می توان در تلگرام کسب درآمد کرد؟

اگر به دنبال ایده های ناب هستید تا در تلگرام کسب درآمد کنید به شما توصیه می کنیم حتما تا پایان این پست ما را همراهی کنید.

کانال های تلگرام یکی از بهترین گزینه های هستند که کاربردهای مختلفی دارند مثلا شما هم می توانید به وسیله ی آن ها محصولاتتان را معرفی کنید و هم محصولاتی را بفروشید. کانال های تلگرامی زیادی با موضوع سیاسی یا سرگرم کننده مخاطبان زیادی را جذب کرده و از طریق اعضای که دارند به کسب درآمد مشغولند. این کانال ها تنها در صورتی می توانند برای خودشان درآمد زایی کنند که تبلیغات بگیرند.

این گونه کانال ها سعی دارند که با دیگر کاربران تعامل بیش تری را ایجاد کند تا به این شکل از غافله عقب نمانند. البته این روش میتواند برند و محصولات آن ها را نیز به مخاطبان بیش تری معرفی نماید.

کسب و کار از طریق کانال تلگرامی

مقصود از کسب و کار با کانال های تلگرامی ، در واقع کانالهای ذکر شده در پاراگراف فوق نیستند بلکه منظور کانالهای می باشد که محصولات یا خدماتی را در حوزه های مختلف ارائه می دهند. بیشتر این نوع کسب و کار توسط افرادی اداره می شود که در منزل خودشان و به عنوان یک فرد عادی هستند.

مثلا شخصی توانسته است در یک رشته ورزشی موفقیت های زیادی را بدست بیاورد و پس از آن کانالی را راه اندازی کرده و به اموزش این رشته می پردازد یا برنامه غذایی میفروشد. یا خانمی که کار خیاطی انجام میدهد و میتواند به این شیوه، لباس های زیادی را بفروشد. این نوع کانال ها در تلگرام زیاد هستند.

کانال های که این گونه فعالیت می کنند می توانند به درآمد خوبی برسند. چون اعضای کانالهای آن واقعی هستند و بیشترشان به قصد خرید وارد کانال می شوند و حتی گاهی با وجود اینکه اصلا قصد خرید نداشته اند ولی با عضویت در کانال برای خرید ترغیب می شوند.

این کانال ها میتوانند نیازهای واقعی را رفع کنند به همین جهت اعضای آن ها کاملا واقعی هستند و همین اعضا پس از گذشت مدتی می توانند به خریداران واقعی تبدیل شوند.

بهترین راه کسب درآمد از تلگرام

اگر تا این قسمت پست را به دقت مطالعه کرده باشید قطعا متوجه شده اید که کسب درآمد از طریق تلگرام به واسطه ایجاد کانال صورت می گیرد. برخی از افراد موفق یک کانال تلگرامی را ایجاد کرده اند و بر روی یک دسته خاص از کاربران تمرکز کرده و به آن ها محصولات یا خدماتی را می فروشند.

البته این نکته را دقت کنید گاهی برخی از این کانال ها به یک تیر، دو نشان میزنند به این صورت که هم به فروش محصولات و خدمات می پردازند و هم پذیرش تبلیغات را انجام میدهند. اما برای اینکه بتوان از این روش کسب درآمد کرد نیاز به زمان و ممبرهای زیاد می باشد.

اقدامات لازم برای راه اندازی کانال

اقدامات لازم برای راه اندازی کانال

اول از هر چیزی باید نحوه ی ایجاد یک کانال در تلگرام را بدانید که می توانید از آموزش ساخت کانال تلگرام استفاده نمایید و پس از آن به دنبال ایده باشید. نیازی نیست که حتما ایده شما جدید باشد و هیچ کسی پیش از آن استفاده نکرده باشد. شما می توانید ایده های تکراری را بکار ببرید.

میتوانید از برنامه ی موبوگرام استفاده کنید و کانال های که در حوزه شما هستند را جستجو کنید و بررسیهای را انجام بدهید. اگر بتوانید نقاط ضعف و قوت آن ها را شناسایی نمایید به موفقیت خود کمک زیادی کرده اید.

اگر کانال های را مشاهده کردید که با همان ایده شما راه اندازی شده اند ، نیازی نیست که شما منصرف شوید بلکه باید بتوانید با شناسایی کاستی های آن به رقابت با آن ها بپردازید.

چگونه میتوانیم مطمئن شویم که ایده مان خوب است؟

حتما شما هم در خصوص انتخاب ایده ،استرس های را خواهید داشت. اما اگر میخواهید مطمئن شوید که ایده تان عالی است میتوانید یک نظرسنجی ایجاد کنید و در مورد آن از دوستان و فامیل خود بپرسید. ربات های زیادی هستند که می توانند نظرسنجی برای تان ایجاد کنند. پس از ایجاد آن ، در گروه های خانوادگی و دوستان خود آن را انتشار بدهید تا آن ها بتوانند در نظر سنجی شما شرکت کنند.

این نکته را نیز دقت کنید که نیازی نیست حتما ایده تان را به صورت مستقیم و واضح به دیگران اطلاع بدهید تنها به صورت ایده ی کلی را ارائه بدهید کافی است چون ممکن است ایده شما لو رود و کسی دیگر سریع تر آن را عملی کند.

چگونه میتوانیم مطمئن شویم که ایده مان خوب است؟

نکته) هر وقت کانال خود را ایجاد کردید به دنبال این نباشید که ممبرهای کانال شما زیاد باشند چون اصلا قصد و هدف شما سود از تبلیغات نیست بلکه شما به کاربران واقعی نیاز دارید که بتوانند از شما خریدی را انجام بدهند و به تدریج در لیست مشتریان وفادار شما قرار بگیرند.

ایده های  برای راه اندازی کانال

  1. می توانید یک کانال راه اندازی کنید که هر متخصصی رزومه خودش را در کانال شما ثبت کند. به این ترتیب وقتی دیگران به متخصصی نیاز دارند بتوانند به واسطه کانال شما آن را پیدا کنند.
  2. می توانید کانالی را شامل فایل های صوتی راه اندازی کنید. مثلا خلاصه کتاب ها به صورت فایل صوتی در اختیار کاربران قرار بگیرد.
  3. کانال های بومی از دیگر کانال های پر طرفدار هستند. مثلا یک کانال در خصوص شهر خود ایجاد کنید و خبرهای مهم مرتبط با شهرتان را انتشار بدهید.
  4. و….

ایده های زیادی می تواند شما را به موفقیت برساند که در اینجا به سه مورد فقط اشاره شده است.

معرفی رایگان کانال تلگرام

4.8/5 - (6 امتیاز)

نظرات در مورد : کسب درآمد در تلگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *