محدود کردن استفاده از اینترنت در گلکسی اس 3 ، 4 و 5

محدود کردن استفاده از دیتای اینترنت یکی از راه حل های استفاده بیش از حد ترافیک اینترنتی می باشد که شما می توانید با کمک این تکنیک در گوشی های گلکسی اس 3 ، گلکسی اس 4 و گلکسی اس 5 این کارها را انجام دهید.

Galaxy-S5-Data-Limit-Teaser

برای اجرای این آموزش در گوشی گلکسی اس 3 به تنظیمات گوشی بروید سپس در قسمت Connection به مسیر Data Usage بروید و تیک مربوط به set mobile data limit را بزنید و سپس مقدار استفاده از اینترنت را که می خواهید محدود کنید را وارد کنید. تصاویری که در زیر می بینید مربوط به اندروید 4.3 است و ممکن است با اندروید 4.1.2 تفاوت داشته باشد به کمک تصاویر زیر این تنظیمات را انجام دهید.

Galaxy-S3-Set-Data-Limit1اگر گوشی شما گلکسی اس 4 است مانند مسیر قبل به تنظیمات گوشی بروید ، در قسمت Connection به قسمت Data Usage بروید و تیک مربوط به Set Mobile Data Limit را بزنید. بر اساس نسخه اندروید گوشی و رام که در اختیار دارید ممکن است مسیر های تنظیمات متفاوت باشد. تصویری که در زیر مشاهده می کنید مربوط به اندروید 4.4.2 می باشد.

Galaxy-S4-Set-Data-Limit

اما برای گوشی های گلکسی اس 5 مسیر تنظیمات کمی متفاوت تر می باشد ، در تنظیمات گوشی به قسمت Quick setting بروید و در قسمت Data Usage تیک مربوط به Set Mobile Data Limit را بزنید که تصویری که در زیر می بینید مربوط به اندروید 4.4.2 می باشد.

Galaxy-S5-Set-Data-Limit

نکته ای که باید توجه کنید این است که فقط وقتی که سیم کارت در گوشی شما قرار بگیرد می توانید این تنظیمات را مشاهده کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  ارائه گوشی های هوشمند گلکسی اس 5 سامسونگ در هاله ای از ابهام

نظرات در مورد : محدود کردن استفاده از اینترنت در گلکسی اس 3 ، 4 و 5

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *