پادویش

راهنمای خرید ماوس “اختصاصی زوم تک”

راهنمای خرید ماوس

ماوس یکی از ابزار های بسیار کاربردی برای کاربران کامپیوتر و لپتاپ است ، ابزاری است که راحتی آن برای کاربر بسیار اهمیت دارد ، پس در خرید این دستگاه الکترونیکی توجه ویژه ای داشت ، در این راهنمای خرید سعی میکنیم مواردی  را که در خرید ماوس باید در نظر گرفت را برای شما بیان کنیم ، پس با ما همراه باشید.

فرادرس

راهنمای خرید ماوس

راهنمای خرید ماوس معمولی

اگر شما یک کاربر عادی رایانه هستید پیشنهاد میکنم هزینه زیادی به خرید ماوس نکنید ، ماوس های معمولی در رنج قیمت 25 هزار تومان تا 50 هزار تومان می توان بهترین گزینه خرید برای شما می باشد و اما برند ماوس مورد نظرتون هم بسیار مهم است ، در خرید ماوس های معمولی حتما به برندی که خرید می کنید بسیار توجه کنید ، برندهای برتر در حوزه  Logitech ،  Green، A4Tech، Farassoo ،  Genius اشاره کرد.

اما در خرید ماوس های معمولی چگونه از بین هزاران برند و مدل انتخاب درستمان را داشته باشیم.

گام نخست : در گام نخست باید این رو در نظر داشته باشید که می خواهید از ماوس های بیسیم استفاده نمایید یا ماوس های سیمی هم نیاز شما را برطرف می نماید ، ماوس های بیسیم باعث می شود راحتی شما در استفاده از این ابزار کاربردی بسیار آسان تر شود و فضای بسیار اندکی از اطرافتان را برای خود می گیرد ، پس اگر شما هم از افرادی هستید که به منظم بودن اطرافشان اهمیت ویژه ای قائل هستند ، حتما نوع بیسیم ماوس ها را انتخاب نمایید ، ماوس های بیسیم هم در رنج قیمت 40 الی 70 هزار تومان قرار دارد .

گام دوم : دومین گام انتخاب دقت ماوس است ، دقت ماوس های با واحد dpi معین می شود ، پس سعی کنید حتما این موضوع را در نظر داشته باشید ، هر قدر حساسیت این عدد بزرگتر باشد حساسیت ماوس بیشتر می شود ، اگر شما این ماوس را برای استفاده در . اگر انتخاب شما خرید ماوس بیسیم است در گام دیگر باید بردی که ماوس برای شما تامین می کند را در نظر داشته باشید ، این بردی هر قدر در اندازه دلخواه شما باشید بهتر است معمولا ماوس های بیسیم تا 10 متر می توانند برد داشته باشند.

گام طلایی : آخرین گامی که در خرید ماوس باید شما در نظر بگیرید ، شکل و قیافه ظاهری آن و  در نهایت حالت آرگونومی آن است که در دست شما براحتی جای بگیرد و در هنگام استفاده از آن فشاری به دستتان وارد نشود این نکته را در نظر بگیرید که عدم راحتی با ماوس خریداری شده باعث زود خسته شدن شما خواهد شد .

راهنمای خرید ماوس

راهنمای خرید ماوس

گام نقره ای : یکی دیگر از مواردی که در خرید ماوس باید مورد توجه قرار دهید ، این است که ماوس دارای عملکرد های ثانویه مثل داشتن دکمه جلو و عقب ، داشتن دکمه تنظیم سرعت ماوس ، داشتن دکمه دابل کلیک در ماوس باشد ، البته گام نقره ای خرید ماوس بیشتر برای کاربران حرفه ای کامپیوتر اهمیت می یابد . وجود دکمه های کاربردی بر روی ماوس برای کسانی که استفاده زیادی از کامپیوتر دارند بسیار مهم است ، چرا که برای کسی که وبگردی کاراصلی اوست وجود دکمه عقب و جلو بسیار ضروری است ، دکمه افزایش سرعت حرکت و شتاب ماوس هم از دیگر مواردی است که وجودش یک نعمت الهی است و شما را در رسیدن به مقصودتان کمک خواهد کرد.

تبصره : موضوعی که در خرید ماوس های بیسیم اهمیت ویژه ای دارد تعویض باتری ها بصورت دوره است که برای کسانی که حوصله ارزش افزوده این ماوس ها را ندارند پییشنهاد میکنم به سمت خرید اینگونه ماوس ها نروند ، این افراد کسانی مثل خود من هستند که حوصله ناز ماوس را برای خرید ماوس و انرژی های اضافی برای آن را ندارند ، اگر شما هم مثل من خسته اید پیشنهاد میکنم از ماوس های سیمی استفاده نمایید.

ماوس های عجیب و غریب

راهنمای خرید ماوسراهنمای خرید ماوس زوم تک zoomtech.ir

ماوس های عجیب و غریب 300 هزار تومانی

ماوس های عجیب و غریب 300 هزار تومانی ماوس های عجیب و غریب 300 هزار تومانی

مفید بود ؟

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : راهنمای خرید ماوس “اختصاصی زوم تک”

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *