بررسی تخصصی عینک هوشمند ماکروسافت

کمپانی ماکروسافت نیز برای عقب نیفتادن از دیگر رقبای خود دست به ساخت عینک هوشمند زده است. این عینک واقعیت افزوده دارای قابلیت های فراوانی است که ما امروز می خواهیم اندکی از این قابلیت ها را برای شما بازگو و مورد بررسی قرار دهیم.

مشخصات کلی عینک ماکروسافت

ماکروسافت با ساخت این عینک توانست باری دیگر خود را نسبت به دیگر رقبای خود ثابت کند و همچنین در برخی از موارد از آن ها پیشی بگیرد. ظاهر این محصول ماکروسافت بسیار ساده و البته شکیل است. جنس دسته های این عینک از جنس کربن است که همین موضوع باعث شده تا وزن این عینک بسیار کم باشد.

hololens-skype-650-80

همچنین ظاهر این دستگاه به گونه ای است که باید آن را همانند یک کلاهی بر سرتان قرار داده و از آن استفاده کنید که البته این موضوع باعث نا خوشایندی برخی طرفداران این محصول شده است. این عینک ماکروسافت تنها در رنگ مشکی به بازار راهی شده است. 

ویژگی های عینک ماکروسافت

این محصول ماکروسافت دارای ویژگی ها و کاربرد های فراوانی است که ما تنها به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم، یکی از ویژگی های شاخص این عینک، ویژگی واقعیت افزوده آن است که شما کاربران می توانید به وسیله آن تماس های تصویری و بازی های گرافیکی انجام داد.

hololens-minecraft-650-80

به طور مثال وقتی که شما این عینک را به چشم هایتان می زنید می توانید در درون خود بازی قرار گیرید و به صورت کاملا سه بعدی بازی خود را انجام دهید، و یا تماس های خود را به صورت زنده انجام دهید. از دیگر ویژگی های این محصول ماکروسات می توان به قرار داشتن یک دوربین بر روی این عینک اشاره کرد که برای مکالمات ویدیویی بسیار مناسب است که می تواند تصاویر را به صورت زنده به طرف مقابلتان ارسال کند.

جمع بندی کلی

به طور کلی باید به این نکته اشاره کرد که ماکروسافت در این محصول خود نیز هیچ چیزی کم نذاشته است و حتی در برخی موارد توانسته از دیگر رقبای خود به راحتی پیشی بگیرد. در کل با جرئت می توان گفت که این محصول ماکروسافت بسیار خوب بوده و ارزش خرید را دارد فقط تنها مشکل این دستگاه قیمت زیاد آن است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بررسی تخصصی عینک هوشمند ماکروسافت

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *