آنتی ویروس پادویش

هارپ در تهران

هارپ در تهران

هارپ در تهران : اخیرا پدیده زلزله سبب شده تا مردم نگران باشند و البته شایعه های مختلفی نیز در رابطه با زلزله منتشر شده که ایجاد نگرانی های بیشتر و ترس را در دل مردم به وجود آورده است و این شایعه ها در فضای مجازی این گونه مطرح شده بود که دلایل طبیعی سبب ایجاد زلزله نشده و عده ی تصور می کنند که هارپ سبب شده تا زلزله در ایران بیاید و دلیل این زمین لرزه های اخیر نیز همین است ولی هنوز دلیل قاطع و علمی وجود ندارد که بتوان این ادعا را تایید کرد.

پروژه هارپ به عنوان یک پروژه پژوهشی است که در سال 1993 برای بررسی و تحقیق بر روی لایه یونوسفر با بکار گیری امواج رادیویی تاسیس گردید.این پروژه علمی سبب شده تا دانشمندان بتوانند با ایجاد تغییراتی در یونوسفر ، در مورد آن مطالعاتی را انجام بدهند.یونوسفر به عنوان دورترین بخش جو زمین می باشد.

پروژه هارپ

می توان پروژه هارپ را یکی از پروژه های مخفی آمریکا معرفی کرد که تنها عملکرد آن به بررسی و پژوهش در رابطه با لایه یونوسفر ختم نمی شود و نتیجه حداقل 50 ساله از ارتش آمریکاست و می تواند برای شناسایی پایگاه های مخفی اعماق زمین را جستجو نماید، همه ی ارتباط های موجی و رادیودیی را مختل کند ، تغییرات جریان های جوی را در پی داشته باشد ، حالات و رفتارهای انسانی را تحت تاثیر قرار بدهد،در لایه های زمین لرزش های شدیدی را ایجاد می کند و زلزله تولید می شود.

پروژه هارپ به عنوان یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های روز دنیاست. این پروژه شامل 10ها برج آنتن آلومنیومی  بر روی زمینی است که به وسعت 23 هزار متر مربع در آلاسکا می باشد که تولید امواج مافوق کوتاه را در برداشته است و آنها را یونوسفر انتقال می دهد.هر کدام از این آنتن ها به فرستنده ی وصل هستند که قدرت یک میلیون واتی داشته است.

مقالات مرتبط :

 آزمایش هارپ در ایران

هارپ چیست ؟ | آیا هارپ باعث زلزله می شود ؟

سلاح هارپ در ایران

هارپ روسیه

صدای هارپ | صدای هارپ در ایران | صدای هارپ چگونه است ؟

بیشتر بخوانید  آیا گسل اشتهارد فعال شده است ؟

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هارپ در تهران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *