آنتی ویروس پادویش

هارپ روسیه

هارپ روسیه

هارپ روسیه : زلزله های اخیر در برخی از شهرها افراد زیادی را نگران کرده است به گونه ی که برخی برای زلزله ها دلایل و علت های متعددی را بیان میکنند و شایعه های زیادی را نیز منتشر می نمایند.زلزله به عنوان یک بلای طبیعی است که بر اثر لرزش زمین رخ میدهد و لرزش زمین و جنبش آن سبب می شود که انرژی  آزاد شود که این انرژی از گسیختگی سریع در گسل های پوسته زمین می باشد و در زمان اندکی اتفاق خواهد افتاد و سبب می شود این انرژی با رها شدن ناگهانی ، ایجاد امواج ارتعاشی را در پی داشته باشد.

به صورت کلی می توان اینگونه گفت که زمین می تواند هر نوع ارتعاشی چه طبیعی و چه انسانی داشته باشد.بیشتر مواقع این نوع زمین لرزه ها بر اثر حرکت گسل ها رخ میدهند ولی می توانند از فعالیت های آتش فشان ها ، ریزش کوه ، آزمایش های هسته و … نیز باشند.

روسیه و نروژ

در کتابAngel’s Do not Play This Haarp دکتر Nick Begich اینگونه می گوید که با اینکه پروژه های شبیه به هارپ در جهان مثل روسیه و نروژ وجود داشته است ولی راهکاری که به واسطه تکنولوژی هارپ در تولید گرمای یونوسفر بکار برده است ، متفاوت بوده است. در اصل تلاش بر این بوده تا قرار دادن پروژه های شبیه به تکنولوژی هارپ در تمام دنیا ، نشان بدهند که در این تاسیسان روش حرارتی در یونوسفر با دیگر سایت ها تفاوتی نداشته است.البته در سال 1990 سندی دولتی ایالات متحده نیز عنوان نموده که توان زیاد فرکانس های رادیویی در یونوسفر ، می تواند سبب ایجاد تاثیرات غیرعادی گردد.

هارپ روسیه

در مورد پروژه هارپ و اینکه تا چه میزان در رها سازی انرژی داخلی لایه های زمین و ایجاد زمین لرزه موثر بوده است نمی توان نظری قطعی داد و این موضوع نیازمند فرصت های بیشتر و مطالعات دقیق و بررسی های علمی می باشد.

مقالات مرتبط :

 آزمایش هارپ در ایران

هارپ چیست ؟ | آیا هارپ باعث زلزله می شود ؟

سلاح هارپ در ایران

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  24 ساعت مکالمه‌ی رایگان همراه اولی برای مناطق زلزله زده

نظرات در مورد : هارپ روسیه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *