سریال های ماه مبارک رمضان 97

ماه مبارک رمضان

سریال های ماه مبارک رمضان 97 : امسال هم مانند سال های گذشته ،صدا و سیمای ایران سریال های مختلفی را برای پخش در ماه مبارک رمضان97 در نظر گرفته است که می توانیم به مواردی مثل لبخند رخساره، نفس ، سردلبران اشاره کنیم.

سریال های ماه مبارک رمضان

یکی از سریال های که قرار است در ماه مبارک رمضان پخش شود “لبخند رخساره “ است. این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی  زینب تقوایی و نویسندگی سعید نعمت الله می باشد که ضبط و تولید آن در سال گذشته انجام شده است.

قرار است از اوایل خرداد امسال سریال رخساره از شبکه 1 هر شب پخش شود که در سی قسمت می باشد. هنوز اطلاعاتی در مورد خواننده ترانه تیتراژ این سریال منتشر نشده و به زودی معرفی خواهد گردید.

سریال ماه مبارک رمضان لبخند رخساره

در سال 94 پس از موفقیت بهرنگ توفیقی در سریال پشت بام تهران ، تصمیم گرفته شد تا سریال لبخند رخساره به همراهی نویسنده سعید نعمت الله و تهیه کنندگی زینب تقوایی تولید شود. فیلم برداری این سریال در تهران و مشهد و بندرعباس خواهد بود. به صورت کلی می توانیم لبخند رخساره را یک روایت گر در زمینه ملودرام اجتماعی بدانیم که بار دیگر تجربه جدید این گروه سه نفره را نمایش میدهد.

لبخند رخساره به ما می گوید که هیچ وقت دوری ، دوستی نمی آورد و باید برای همدل بودن و کنار هم بودن تلاش کنیم چرا که هیچ کس به تنهایی نمی تواند به درجه بلند خوشبختی برسد و لازم است که در کنار یکدیگر باشیم تا بتوانیم بر مشکلات وسخت های زندگی غلبه کنیم.

لبخند رخساره

در سریال لبخند رخساره بازیگرانی مثل کامبیز دیرباز ، بهناز جعفری، بهزاد فراهانی ، مجید واشقانی، پریوش نظریه ، مهدی سلطانی ، آتیلا پسیانی و …حضور داشته اند.

لبخند رخساره زندگی یک شخص را با همین نام روایت می کند که البته نقش اول این سریال نیست ولی حضور او موجب شده تا فیلم نگاهی عاشقانه نیز داشته باشد. در این فیلم خلیل مردی است که اهل مشهد است و توانسته است با سختی فرزندش را بزرگ کند اما در این دوران دروغی به او گفته که همیشه از آن ترس و دلهره داشته است و ….

بیشتر بخوانید  تاریخ شروع ماه مبارک رمضان

سریال ماه مبارک رمضان سر دلبران

یکی دیگر از سریال های که برای ماه مبارک رمضان امسال در نظر گرفته شده سر دلبران می باشد که فیلم برداری آن در شهر یزد در حال انجام می باشد و تمامی عوامل این سریال درگیر این موضوع هستند. قرار است سردلبران از شبکه دو به کارگرانی محمدحسین لطیفی بر روی آنتن پخش شود. تجربه سریال های موفق و پربیننده ی در سابقه این کارگران وجود دارد مثل سریال های صاحبدلان، سفر سبز و وفا.

سر دلبران

بازیگرانی مثلبرزو ارجمند، اسماعیل محرابی ، فرهاد قائمیان، محمد کاسبی، جعفر دهقان ، متین السادات ستوده و … حضور داشته اند.

سریال ماه مبارک رمضان نفس

سریال نفس نیز برای پخش در ماه مبارک رمضان در سال 97 از شبکه 3 در حال آماده شدن می باشد. این سریال زندگی یک جوان شر و شرور را روایت می کند که وقتی انقلاب اسلامی در حال روی کار آمدن است ، در زندگی اش یک اتفاق مهم رخ میدهد که سبب می شود او برای اینکه به حقیقت زندگی اش پی ببرد دچار مشکلات و اتفاق های شود و …

نفس

در این سریال بازیگرانی مثل مسعود رایگان، داریوش فرهنگ، فاطمه گودرزی، بهناز جعفری ،  احسان امانی، آتوسا راستی،  هادی عامل هاشمی و … حضور داشته اند.

سریالهای ماه مبارک رمضان 97 : البته قرار است که از شبکه های دیگری مثل شبکه الکوثر ، سریالی با نام «باب المراد» نیز برای بینندگان در این ماه مبارک پخش گردد. این سریال روایت گر زندگی امام جواد ع است که از شبکه های عرب زبان تا کنون پخش شده است. ساعت پخش این سریال از ساعت 24 هر شب اعلام شده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سریال های ماه مبارک رمضان 97

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *