پادویش

زمان واریز یارانه آبان 98

زمان واریز یارانه آبان 98

زمان واریز یارانه آبان 98 : پیش بینی می شود که همانند سال ها و ماه های گذشته یارانه آبان ماه 98 نیز بدون تغییر در تاریخ 26 آبان ماه به مبلغ (45500تومان) به حساب سرپرستان خانوار واریز گردد که افراد می توانند برای برداشت آن از ساعت 24 بامداد اقدام نمایند(هر گونه تغییر در خصوص زمان واریز دقیق یارانه آبان ماه و در صورت تغییر در مبلغ یارانه از طریق همین وب سایت به اطلاع شما عزیزان ارائه می گردد).

فرادرس

پیامک جعلی

لازم است که در خصوص پیامک های جعلی که با عنوان هشدار به قطع یارانه به افراد ارسال می شود کمی اطلاعات بدست بیاوریم تا مبادا به شیوه ی که کلاهبران برای خود ایجاد کرده اند مجبور شویم خسارت های را پرداخت کرده و ضرر و زیان های را تحمل کنیم.

متاسفانه بارها شهروندان عزیز اعلام می کنند که پیامک های مبنی بر هشدار قطع یارانه برایشان ارسال گردیده است که اگر در ادرس لینک های که از طریق پیامک برایشان ارسال شده ، ثبت نام نکنند یارانه شان قطع خواهد شد. در خصوص چنین پیامک ها بهتر است بدانید که دولت اصلا پیامکی با چنین محتوای برای شما ارسال نمی کند و در صورتی که یارانه نقدی شما نیز قطع شده باشد از شما برای وصل شدن مجدد آن درخواستی انجام نخواهد شد.

اگر می خواهید که دچار چنین فریب هکرها نشوید و ضرر نکنید بهتر است پیش از اینکه اقدامی را انجام بدهید به صورت دقیق پیامک را بررسی کرده و حتما از صحت ارسال آن مطمئن شوید. هر گونه اقدام عجولانه شما در این خصوص امری اشتباه تلقی می شود چرا که به واسطه شیوه هک فیشینگ شما اطلاعات کامل بانکی خودتان را در اختیار هکرها قرار داده اید که به سادگی می توانند مبلغ های را از حسابتان کسر کنند و این افراد سودجو به اطلاعات بانکی شما دسترسی پیدا کرده اند و قطعا بدست آوردن این اطلاعات با ارسال پیامک های جعلی به شما برای هکرها ساده خواهد بود.

مطالب مرتبط : زمان واریز یارانه مهر 98

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : زمان واریز یارانه آبان 98

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *