آنتی ویروس پادویش

به کمک واقعیت افزوده ، روزنامه همشهری را بشنوید وتماشا کنید

شاید شما فیلم هری پاتر را که در آن عکس های روزنامه ها زنده می شدند را دیده باشید. می توان گفت که این فیلم تا حدودی در ایران به واقعیت نزدیک شده است و اولین روزنامه ی زنده در ایران به کمک نرم افزار طراحی شده است که در آن به کمک اپلیکیشن اندرویدی می توانید روزنامه را جذاب تر بخوانید.

روزنامه همشهری یکی از معروف ترین و پرفروش ترین روزنامه های ایران به شمار می رود و برای جذب مخاطب و جذابیت هر چه بیشتر این روزنامه ، اپلیکیشن اندرویدی برای این روزنامه تهیه شده است که می توانید به کمک دوربین گوشی و روزنامه همشهری واقعیت های درون عکس و تصاویر این روزنامه را بصورت زنده مشاهده کنید.

این تکنولوژی که به واقعیت افزوده معروف شده است به گونه ای طراحی شده است که با نصب این اپلیکیشن بر روی تلفن و تبلت اندرویدی و زوم کردن روی روزنامه می توانید تصاویر آن را تماشا و بشنوید. این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای روزنامه همشهری طراحی شده است اما در نسخه های آینده قرار است مجلات و ضمائم این روزنامه نیز به آن اضافه شود.

در این برنامه همچنین می توانید به طور مجازی به گشت و گذار در روزنامه بپردازید و فیلم ، صدا، گزارش تصویری و یا تورهای 360 درجه را مشاهده کنید. این کار فقط به وسیله متصل شدن به اینترنت و دوربین پشتی گوشی قابل مشاهده است.

میتوانید این برنامه را از کافه بازار دانلود کنید.

منبع : زوم تک

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  عینک واقعیت افزوده سونی SED-E1 زیر ذره بین زوم تک

نظرات در مورد : به کمک واقعیت افزوده ، روزنامه همشهری را بشنوید وتماشا کنید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *