آنتی ویروس پادویش

توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند

اگر اخیراً از توییتر استفاده نکرده اید اما نمی خواهید کسی نام کاربری شما را بگیرد، ممکن است نیاز به ورود به سیستم داشته باشید. توییتر به کاربرانی که حداقل شش ماه است وارد اکانت خود نشده باشند، به زودی اکانت آنها حذف خواهد شد. توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند ! کاربران توییتر تا 11 ماه دسامبر فرصت دارند تا از حذف شدن اکانت خود جلوگیری کنند، اگرچه سخنگوی توییتر تاکید کرد که بسته شدن حساب ها در طی ماه ها انجام می شود. نیازی نیست برای نگه داشتن اکانت خود پستی ارسال کنید، همینطور که وارد آن شده و فعال باشید کافیست.

توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند

این شرکت عملیات حذف اکانت های غیر فعال را به عنوان بخشی از تلاش برای “ارائه اطلاعات دقیق تر و معتبر” که مردم میتوانند به آن ها اعتماد کنند، توضیح داد. اگرچه توضیحی نداد که منظور از آن چیست اما اینکار میتواند به شما کمک کند کاربران و توییت هایی که به دنبال آن هستید را پیدا کنید و به جای اینکه مجبور شوید از هزاران اکانت رد شوید تا به اکانت مورد نظر برسید. این امر میتواند به شما کمک کند تا نام کاربری که سال ها پیش میخواستید را بدست آورید و یا حتی از بدست آوردن آن نا امید شوید. با این وجود، ممکن است روند نزولی قابل توجهی برای هرکسی که نمی تواند وارد سیستم شود وجود داشته باشد. افرادی که فوت کرده اند، در بیمارستان بستری شده اند و … ممکن است اکانت های خود و کل تاریخچه پستشان حذف شود.

توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند

ما از توییتر سؤال کردیم که آیا می تواند نحوه مدیریت اکانت غیرفعال را بررسی کند. مطمئنا انتظار میرود که بسیاری از افراد در ماه دسامبر به دنبال نام های کاربری تازه آزاد شده هستند. اگر مدت طولانی است که نام کاربری خاصی را می خواستید، توصیه می کنیم بعد از این عملیات پاکسازی دوباره آن را جستجو کرده و بررسی کنید.

توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند

توییتر هنوز توضیح کاملی نداده است که چطور میخواهد این عملیات پاکسازی را برای اکانت های غیرفعال انجام دهد اما آماده باشید چرا که توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند !

بیشتر بخوانید  پشتیبانی توییتر از پخش زنده صوتی

منبع : engadget.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : توییتر اکانت های غیرفعال را از ماه دسامبر حذف می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *