پروژه ی گوگل،گوشی Ara چیست و کی عرضه خواهد شد

پروژه ی گوشی Ara شرکت گوگل تا سال آینده عقب افتاد

ابتکار غول جستجو برای ساخت گوشی هوشمندی با قطعات قابل تعویض، با جستجوس شرکت برای یافتن یک بازار در آمریکا برای تست محصولش، با تاخیر مواجه می شود.
عرضه ی آزمایشی پروژه ی آرا ی گوگل تا سال آینده به تاخیر افتاد.
اگر می خواستید که این گوشی را برای خود خریداری کنید، به نظر می رسد که باید کمی بیشتر صبر کنید.
گوگل روز دوشنبه اعلام کرد رونمایی از پروژه ی آرا، پروژه ای که به شما اجازه می دهد تا با کنار هم قرار دادن قطعات مختلف، مدل گوشی خودتان را بسازید، تا زمان نا مشخصی در سال 2016 به تعویق خواهد افتاد. این کمپانی گفت که دستگاه هنوز برای حرکت فرای نمونه ی اولیه آماده نیست.
هفته ی گذشته کمپانی گفته بود که برنامه ی عرضه ی آزمایشی این گوشی در پورتو ریکو را لغو کرده است اما اعلام نکرد که تست جدید کجا و کی خواهد بود. گوگل اطلاعات زیادی در روز دو شنبه به ما نداد اما به نظر می رسد مکان آزمایش بعدی جایی در آمریکا خواهد بود.
این پروژه، تلاش گوگل برای تغییر شیوه ی خرید گوشی ما از طریق استفاده از قطعات قابل تعویض است. این یعنی شما می توانید از دوربین یک سازنده، نمایشگر تولید کننده ای دیگر، و پردازنده ی دیگری استفاده کنید تا گوشی شخصی خود را بسازید. زمانی که پردازنده ی شما که در واقع مغز دستگاه است قدیمی شده و از رده خارج می شود، می توانید آن را خارج کرده و نمونه ی جدید تری را جایگزین کنید. این کمپانی امیدوار است که آرا سرعت پیشرفت و نو آوری را در صنایع مختلفی که با هم یک گوشی را می سازند، افزایش دهد. همان طور که سازندگان قطعات سخت افزاری برای گرفتن جایگاهی در بین گوشی های همراه، شروع به رقابت با یکدیگر کرده اند.
گوگل همیشه در حال گسترش حوضه ی فعالیت خود از موتور جستجو بوده است و این موضوع باعث شده تا این کمپانی روی ماشین های بدون سر نشین، بالون های پخش اینترنت و لنز های ارتباط با کامپیوتر ها سرمایه گذاری کند. این تغییر در تمرکز گوگل به اندازه ای پیشرفت کرده است که این کمپانی هفته ی گذشته اعلام کرد که می خواهد محصولات اصلی گوگل را از پروژه های آزمایشی جدا کند.
با این حال پروژه های پیشرفته و گروه های تکنولوژی، که پروژه ی آرا را ارتقا دادند، بعد از این جدایی، در بخش مرکزی باقی خواهند ماند.

بیشتر بخوانید  اضافه کردن دست خط خودتان در Gmail

پروژه ارا گوگل تا سال 2016 به تاخییر افتاد

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پروژه ی گوگل،گوشی Ara چیست و کی عرضه خواهد شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *