پروژه آرا گوگل تا سال 2016 یه تاخیر افتاد

پروژه آرا گوگل تا سال 2016 یه تاخیر افتاد

گوگل به تازگی اعلام کرده است که عرضه گوشی های هوشمند مدولار در پروژه آرا خود را تا سال 2016 به تاخیر انداخته است. انتظار میرود که این شرکت برای نمونه های اولیه این پروژه شگفت انگیز خودش ، تا انتهای سال جاری نسخه های بتا را برای گوشی های هوشمند مدولار خود معرفی کند.

پروژه آرا گوگل تا سال 2016 یه تاخیر افتاد

این خبر هایی که ذکر کردیم. در تویتتر اعلام شده اند اند شما میتوانید موضوع اصلی این توییت را در زیر مشاهده کنید. گوگل در حال حاضر در پی یافتن یک مکان جدید برای عملی کردن پروژه ی خود است تا دور از حواشی بتواند بر روی گوشی های هوشمند مدولار خودش تمرکز کند. به دلیل تغییرات مکان هم بوده که تاکنون جزئیات فاش نشده اند. اما در اصل این برنامه و کل پروژه در امسال ، به پورتوریکو فرستاده شده بودند.

When? 2016. #yeswearelate #ProjectAra

Project Ara (@ProjectAra) August 17, 2015

چه زمانی ؟ 2016 #yeswearelate #ProjectAra

-Project Ara (@ProjectAra) August 17, 2015

به هرحال ، این گوشی های هوشمند که گفته میشود آینده ی این عرصه را تحت تاثیر قرار خواهند داد در سال جاری عرضه ی عمومی نخواهد شد و بعد از اینکه مدت بسیاری صبر کردیم ، باید چند وقت دیگر هم انتظار کشید.

به عنوان جزئیات پروژه و زمان دقیق معرفی باید گفت که گوگل قصد دارد گوشی های هوشمند جدید مدولار خود را در طی سال آینده که 2016 باشد ، اعلام کند. به محض اینکه اطلاعات بیشتری را دریافت کردیم ، شما را مطلع خواهیم ساخت.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار تصویری جدید از گوشی Google Pixel 7a

نظرات در مورد : پروژه آرا گوگل تا سال 2016 یه تاخیر افتاد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *