گوگل دو اپلیکیشن اندروید را آپدیت می کند

گوگل دو اپلیکیشن اندروید را آپدیت می کند

گوگل دو اپلیکیشن اندروید را آپدیت می کند : گوگل دو اپلیکیشن اندروید دیگر را به روز کرده است. این بار ما راجع به اپلیکیشن Search (که به سادگی همان گوگل نامیده می شود) و نیز Google Keyboard صحبت می کنیم.

هر دو اپلیکیشن پر شده اند از طراحی متریال ، نماهای تازه تر و تصاویر رنگارنگ و نیز انیمیشن های روان جانی تازه به آن دو بخشیده اند.

اپلیکیشن سرچ به شما امکان می دهد که با گفتن "OK Google" حتی با خاموش بودن صفحه نمایش از آن سوال بپرسید. البته اگر گوشی یا تبلت شما Nexus 6 یا Nexus 9 و سامسونگ Galaxy 4 باشد حتی اگر در شارژ نباشد می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

گوگل همچنین به صندوق دریافت Gmail شما می رود و اگر مواردی را بیابد که فراموش کرده اید دنبال کنید به شما آگاهی می دهد تا آن را انجام دهید یا برنامه هایی برای انجام آن در تقویم خود بگنجانید.

این قابلیت در قالب یک کارت جدید در Google Now ظاهر می شود. Now card های دیگر به شما کمک می کنند تا برنامه ی سفر خود و لیست کارهای انجام نشده را پی گیری کنید و حتی به شما می گوید ماشینتان را کجا پارک کرده اید!

شما می توانید اپلیکیشن گوگل سرچ را در اپلیکیشن های دیگر نیز استفاده کنید. وقتی فرمان صوتی خود را می گویید می توانید نام اپلیکیشن مورد نظر را نیز بیان کنید.   

گوگل دو اپلیکیشن اندروید را آپدیت می کند

تمام آپدیت های اپلیکیشن گوگل کیبورد مربوط به ظواهر آن می شود- مشخصا طراحی بدنه ی آن. این اپلیکیشن در دو تم جدید ظاهر می شود یک تم تیره و یک تم روشن که ظاهری بسیار جالب و نو آن را فراگرفته است (همان طور که در تصویر مشاهده می کنید)

برای فعال سازی هر کدام ، پس از پیدا کردن آخرین ورژن کیبود اپلیکیشن (البته با در نظر داشتن اینکه گوگل همیشه به رونمایی مرتب و منظم از چنین به روز رسانی هایی علاقه دارد و شاید هم اکنون نیز آن را داشته باشید!) می توانید به قسمت تنظیمات Keyboard بروید و هر کدام از Material Dark یا Material Light را انتخاب کنید.

منبع : gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید   دارک مود به Gmail رسید

نظرات در مورد : گوگل دو اپلیکیشن اندروید را آپدیت می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *