پادویش

تبلیغات کلیکی گوگل (Google Adwords) و آشنایی با سئوی کلی

گوگل ادز و سئو

تبلیغات کلیکی گوگل و سئو یکی از ابزار های بسیار مفید برای گسترش کسب و کار و افزایش ورودی های گوگل به شمار می رود. اما دلیل استفاده از گوگل ادورز چیست ؟

فرادرس

دلیل استفاده از گوگل ادوردز یا تبلیغات کلیکی گوگل :
1- ادوردز مقیاس پذیر است.
2- ادوردز قابل اندازه گیری است.
3- ادوردز قابلیت انعطاف بر اساس بودجه شما را دارد.
4- ادوردز سریعتر از سئو اثر می گذارد.
5- ادوردز آسان تر از سئو است.
6- ادوردز بالاتر از نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود.
7- ادوردز میزان تعامل بیشتری با مشتریان ایجاد می کند.
8- نرخ تبدیل در ترافیک ناشی از ادوردز بهتر از جستجوی ارگانیک است.
9- ادوردز تکمیل کننده سایر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ شما است.
10- رقیبان شما نیز از ادوردز استفاده می کنند.

مزایای سئو کلی سایت

تیم سئو اینتن سایت دیزاین همه راهکارهای سئو و بهینه سازی را جهت افزایش رتبه سایت تان به شرح ذیل به مشتریان خود عرضه می­کند:

1- سئو on-page

2- سئو off-page

3- سئو تضمینی وب سایت

4- سئو کلی وب سایت

5- سئو کلمات کلیدی

6- سئو بهینه سازی محتوا
راهکارهای جهت ارتقای وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل اثر زیادی خواهند داشت و پیاده­سازی همه آنها روی وب سایت شما مطلوب­ترین وب سایت را برایتان بوجود می­آورد.

سئو کلی- سئو تضمینی

هدف، به ایده آل رساندن وب سایت از نظر بهینه سازی داخلی، کلمات کلیدی، پایه محتوا ، افزونه های سئو، کدهای وب سایت و رعایت امنیت سایت می­باشد.

 

سئو کلی- بهینه سازی کلمات کلیدی

انتخاب بهترین کلمات کلیدی جهت جستجو در اینترنت باید بوسیله کارشناسان سئو و بازاریابی اینترنتی انجام شود. حرفه­ای­ترین و با تجربه­ترین تیم بازاریابی اینترنتی را اینتن سایت دیزاین در اختیار دارد تا در این حوزه بتوانید بهترین مشاوره را دریافت کنید. از دیگر سو، کلیه کلماتی که برای تجارت وب سایت –تان پیشنهاد می­شوند بر مبنای میزان جستجو در گوگل بوسیله کاربران اینترنتی روی موضوع وب سایت شما خواهد بود. بنابراین پس از رسیدن به رتبه­های خوب گوگل، 100٪ نتیجه خواهد داشت. حین انجام دادن سئو کلی، همه این مراحل برای شما انجام می­شود که از دیگر مزایای سئو کلی توسط اینتن سایت دیزایناست.

سئو کلی- سئو on-page

جهت پیاده­سازی سئو کلی بر سایت شما بیشتر از 90٪ سئو داخلی وب سایت شما نیز انجام می­شود. پس یکی دیگر از مزایای انجام سئو کلی در انجام بهینه سازی داخلی وب سایت است: سئو داخلیon-page) )

سئو کلی- سئو محتوا

مهمترین بخش هر سایت، توسعه و تولید محتوای آن است که جهت دستیابی به این موضوع، بهتر است از یک تیم تولید محتوا کمک بگیرید. مزیت سئو کلی در مراحل سئو محتوا به این شکل است که تیم سئو اینتن سایت دیزاین تمام محتوای سایت­تان را پیش از رونمایی بهینه می­کند تا در روزهای نخست، در رتبه های بالای جستجو قرار بگیرد.

سئو کلی- سئو off-page

تاثیر سئو کلی روی سئو خارجی خیلی پایین است. گزینه هایی که در سئو کلی برای انجام سئو خارجی انجام می­شود:

قرار دادن فید برای سایت­تا
پیاده کردن سیستم اشتراک گذاری روی وب سایت
ساختن صفحات شبکه های اجتماعی و انتشار لینک­شان در وب سایت .

3 مورد بالا حایز اهمیت زیادی برای وب سایت در سیستم سئو خارجی است .

سئو کلی بیشتر بر روی چه نوع وب سایت هایی انجام می شود ؟

اینتن سایت دیزاین سئو را بر اساس کلمات کلیدی انجام می­دهد ولی برخی از وب سایت­ها دارای سیل عظیمی از کلماتند که برای تجارت الکترونیک خیلی مفیدند و صاحبان این سایت­ها خواهان رتبه بالا در کلیه این کلمات هستند بنابراین بهترین راه، بهینه سازی کلی سایت است که اصطلاحا سئو کلی نامیده می­شود. سایت­های ذیل در هدف سئو کلی SEO می­باشند: سایت های فروشگاهی، سایت های املاک، سایت های تور و گردشگری، سایت های تبلیغاتی، سایت های تخفیف و…
تیم طراحی سایت و سئو سایت اینتن سایت دیزاین همواره حامی اصلی شما است پس برای آشنایی با این تیم حرف­ای با مشاوره سئو سایت اینتن سایت دیزاین تماس بگیرید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تبلیغات کلیکی گوگل (Google Adwords) و آشنایی با سئوی کلی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *