آنتی ویروس پادویش

آیا در رویداد آتی پلی‌استیشن نمایشی از بازی God Of War 2 خواهیم داشت؟

مدتی پیش سونی وعده‌ی رویدادی را در تاریخ 4ام ژوئن داد که قرار بود در آن در رابطه با نسل بعدی کنسولش یا به نوعی نماینده‌ی خود در نسل نهم صحبت نماید. متاسفانه در چند روز گذشته مشخص شد که کمپانی به دلیل مشکلات پیش آمده در ایالات متحده‌ی آمریکا این رویداد را لغو و در تاریخ دیگری برگزار می‌کند. به هرحال سونی تاکنون توانسته به خوبی پلی‌استیشن 5 را مرموز نشان دهد. با این حال جیم رایان (Jim Ryan) در رابطه با این کنسول عنوان کرد، سونی در تعطیلات نو میلادی سال جاری این کنسول را عرضه می‌کند و همچنین گفت رویداد یاد شده با تمرکز بر پلی‌استیشن 5 ارائه می‌شود.

اکنون که به برگزاری این رویداد نزدیک می‌شویم، نمی‌توان گمانه‌زنی کرد که از کدام یک عناوین پلی‌استیشن در این رویداد آنلاین رونمایی خواهند شد. البته که طرفداران انتظار اعلام انواع مختلفی از بازی‌های پلی‌استیشن را دارند، اما اکنون سوال این است که کدام بازی‌ها معرفی خواهند شد. البته که وقتی به بازی‌های احتمالی فکر می‌کنیم انتظار داریم که نسخه‌ی دوم از سری محبوب God of War را نیز شاهد باشیم. همان‌طور که اطلاع دارید نسخه‌ی منتشر شده از فرانچایز یاد شده در سال 2018 به عنوان بازی سال انتخاب شد و این نشان از کیفیت بالا و همچنین پتانسیل بسیار زیاد این عنوان برای پلی‌استیشن 5 دارد. احتمالا در این نسخه ابعاد دیگری از کریتوس به نمایش گذاشته می‌شود. اما چه مقدار احتمال دارد سونی در رویداد آتی خود God Of War2 را معرفی کند؟

در ماه فوریه شایعاتی درمورد رویدادی که در آن ماه اتفاق افتاد مبنی بر اینکه آیا سونی در حال آشکار کردن بازی‌های آینده برای کنسول نسل بعدی خواهد بودیا نه شروع شد، یکی از این شایعات مربوط به God Of War 2 بوده است. اکنون می‌دانیم این رویداد که درواقع در ماه مارس برگزار شد، تنها درباره‌ی مشخصات کنسول پلی‌استیشن 5 بود که بسیاری از هواداران به دلیل عدم معرفی عناوین از این رویداد ناامید شدند. با این حال شایعات درمورد احتمال رد شدن دنباله‌ای از فرانچایز God Of War به طور کامل اثبات نشدند باتوجه به اینکه استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) هیچ چیز را رد یا تایید نکرده است.

God Of War در پلی‌استیشن 5

درحال حاضر تایید شده که رویداد آتی پلی‌استیشن 5 به با بازی‌های نسل آینده‌ی این کنسول می‌پردازد، دور از انتظار نیست که استودیو سانتا مونیکا در این رویداد به صورت رسمی ساخت God Of War2 را تایید کند، بخصوص که شایعه‌ی توسعه‌ی این عنوان مدت هاست دست به دست می‌شود. البته گفتنی است باتوجه به موفقیت تجاری مهم فرانچایز یاد شده نسخه‌ی جدید آن که هنوز نامی رسمی برای آن وجود ندارد، یکی از بزرگترین بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 5 خواهد بود و به همین دلیل کمی بعید به نظر می‌رسد که به این زودی معرفی شود.

اما آیا سانتا مونیکا در حال برنامه‌ریزی برای God Of War2 است؟ هنوز هیچ تایید وجود ندارد، بخصوص زمانی که تیم توسعه‌دهنده تقریبا از هرچیزی درمورد این فرانچایز ناراضی هستند. با این حال، لیستی کاری که در ماه مارس گذشته منتشر شد حاکی از آن است که استودیوی یاد شده قبلا آماده‌ی توسعه نسخه‌ای جدید از God Of War هست. در لیست منتشر شده این استودیو به دنبال طراح دوربین گیم پلی برای تیم توسعه‌دهنده‌ی سری God Of War منتشر شد. اگرچه مشخص نیست که این پروژه مربوط به God Of War2 است، اما بعید به نظر می‌رسد که این کار برای بروزرسانی یا بسته‌ی الحاقی برای آخرین نسخه‌ی منتشر شده از این مجموعه باشد، باتوجه به اینکه دو سال از انتشار آن می‌گذرد. دوباره می‌گوییم هیچ تایید رسمی دررابطه با ساخت ادامه‌ی این سری وجود ندارد. هنوز یک گام دیگر در مسیر است و همه طرفدارانی که مشتاق هستند باید منتظر تایید رسمی در این رویداد بمانند.

آیا هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5، God Of War2 آماده است؟

اگر واقعا God Of War2 در حال توسعه باشد، هنوز مشخص نیست که آیا این بازی از عناوین هنگام انتشار پلی‌استیشن 5 است یا نه اما باتوجه به انتشار نسخه‌ی قبلی این سری که دو سال پیش بوده کمی بعید به نظر می‌رسد. حداقل طرفداران باید انتظار داشته باشند که در رویداد آتی پلی‌استیشن تایید رسمی اعلام شود و اگر تایید شود احتمالا در ادامه تریلر یا پیش نمایشی از این عنوان به نمایش در می‌آید، اما ممکن است هیچکدام از این موارد نیز اتفاق نیفتد. درمورد بازی‌های دیگری که طرفداران می‌توانند انتظار آن را در پلی‌استیشن 5 داشته باشند و احتمالا تعداد آن‌ها بی‌پایان است، می‌توانیم به Marvel’s SpiderMan2, Horizon Zero Dawn2, Silent Hill Rebot و غیره اشاره کنیم که احتمالا شاهد نمایشی از آن‌ها خواهیم بود.

اما آیا God Of War2 در رویداد آتی پلی‌استیشن 5 معرفی خواهد شد؟ شایعات به سرعت در حال افزایش هستند. امیدواریم سانتا مونیکا هرچه سریعتر روشن کند که آیا بازیکنان باید انتظار تداوم داستان کریتوس را در آینده‌ای نه چندان دور داشته باشند یا نه. خوشبختانه رویداد پلی‌استیشن علی‌رغم لغو شدن بزودی برگزار می‌شود و در نهایت احتمالا مشخص می‌شود که ادامه‌ی داستان این سری در دست ساخت است یا نه و یا اینکه از بازی‌بازان شانس تجربه‌ی بازی God Of War2 را هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 دارند یا نه.

به هرحال سونی تاکنون توانسته به خوبی پلی‌استیشن 5 را مرموز نشان دهد. با این حال جیم رایان در رابطه با این کنسول عنوان کرد، سونی در تعطیلات نو میلادی سال جاری این کنسول را عرضه می‌کند و همچنین گفت رویداد یاد شده با تمرکز بر پلی‌استیشن 5 ارائه می‌شود.

البته که وقتی به بازی‌های احتمالی فکر می‌کنیم انتظار داریم که نسخه‌ی دوم از سری محبوب God of War را نیز شاهد باشیم.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیا در رویداد آتی پلی‌استیشن نمایشی از بازی God Of War 2 خواهیم داشت؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *