گلکسی اس 9 سامسونگ نیز حاشیه ساز شد!

گلکسی اس 9

پنل پشتی گوشی گلکسی اس 9 پر حاشیه بوده است. اخبار و شایعات گوناگونی درباره تغییر طرح این پنل و عوض کردن محل حسگر اثر انگشت برای این گوشی هوشمند منتشر شده است. اما پس از این اخبار حال نوبت تصاویر رندر شده در CAD می باشد که از تغییرات پنل این ابر گوشی سخن می گویند. این گوشی که به زودی عرضه خواهد شد و سامسونگ آن را به عنوان پرچم دار خود معرفی کرده است , دارای دوربینی دوگانه خواهد بود محل قرار گیری حسگر اثر انگشت هنوز کاملا مشخص نشده اما از لحاظ شکل ظاهری و ساختار بسیار شبیه نوت 8 پیش بینی شده است.

گلکسی اس 9برخی از تحلیل گران بیان کردند این گوشی به یک دوربین دوگانه عمودی مجهز خواهند بود اما برخی دیگر می گویند دوربین گوشی افقی خواهد بود. اما از فعالیت های سامسونگ می توان نتیجه گرفت که بیشتر به عمودی بودن گوشی تمایل دارد , چرا که در این حالت حسگر اثر انگشت در موقعیت بهتری قرار خواهد گرفت. این کار باعث خوشحالی کاربران خواهد شد چرا که هیچ یک از طرفدارن سامسونگ دوست ندارند تجربه اسکنر انگشت گلکسی اس 8 را دوباره داشته باشند.

انتظار داریم این بار سامسونگ با در نظر گرفتن همه نیاز های کاربرانش , گوشی های بهتری و بدون ایراد تولید کند. بی صبرانه منتظر این پرچم دار جدید سامسونگ با تحولاتش هستیم. از همان ابتدا تاکنون کمپانی سامسونگ یکی از بهترین طراحی ها را در میان سایر برندهای گوشی هوشمند دارا بوده است و هم اکنون نیز بسیاری از طرفداران این کمپانی منتظر معرفی گلکسی اس 9 سامسونگ هستند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  سری تبلت Galaxy Tab S9 FE معرفی شد

نظرات در مورد : گلکسی اس 9 سامسونگ نیز حاشیه ساز شد!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *