پادویش

زمان رونمایی ساعت هوشمند Galaxy Gear 2 فاش شد

گلکسی گیر

کم کم داریم به ماه فوریه نزدیک میشیم،ماه ای که همه تکنولوژی دوستان منتظرش هستن. و ماه ای که به همه شایعات و واقعیت ها و لو رفتگی ها پایان  خواهد داد. طرح های مفهومی زیادی تا این ماه از محصولات شرکت های بزرگی مانند اپل که از ایفون پنح و iwatch مطرح شد و یا از شرکت سامسونگ که با گوشی گلکسی اس پنج به شایعات و طراحی های مختلف دامن میزد و سونی که با گوشی xperia z2 در کاغذ طراحان جولان میداد.

گلکسی گیر
گلکسی گیر

اما سامسونگ زودتر از رقبای خودش بارونمایی از محصول جدیدش را روانه بازار کرد تا خود را به عنوان رهبر این حوزه مطرح کند.

یک رسانه ی کره ای گزارش قبلی بلومبرگ در خصوص تغییرات اساسی در نسخه جدید ساعت هوشمند Galaxy gear سامسونگ و بهبودهای قابل توجه ان خصوصا در حیطه ی طراحی را تایید کرد. به نظر میرسه سامسونگ در حال ترسیم مجدد تمامی قسمت های ساعت هوشمندخود بوده و GALAXY GEAR2   راکه نازکتر از نسل قبل خواهد بود به یک نمایشگر خمیده OLED با اندازه نامشخص تجهیز خواهد کرد.

نسل اول ساعت هوشمند شرکت سامسونگ ازجنبه های مختلف از جمله طول عمر باتری ، رزولوشن نه چندان مناسب صفحه نمایش و دوربین نا کارامد مورد نقد قرار گیرد. با این وجود سامسونگ از این فرصت استفاده کرد  وبا جمع اوری بازخورد مشتریان خود ، ساعت هوشمند خود را اماده کرده است.

این بدان معنا است که نسل دوم ساعت هوشمند سامسونگ احتمالا همزمان با نسل اول ساعت هوشمند اپل یا دیگر شرکت ها روانه بازار خواهد شد.

حال باید منتظر ماند و دید رقیبان این شرکت کره ای چه محصولاتی را عرضه خواهند کرد و چه رقابتی شکل خواهد گرفت، این درحالی است که با نوجه به نقد نسل اول از این ساعت هوشمند و عرضه IWATCH  ، به نظر میرسه سامسونگ کار سختی در بازار رقابت خواهد داشت.

منبع:gigaom

4.4/5 - (19 امتیاز)

بیشتر بخوانید  ساعت هوشمند GEAR LIVE سامسونگ

نظرات در مورد : زمان رونمایی ساعت هوشمند Galaxy Gear 2 فاش شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *