پادویش

گلکسی اس 7 با بدنه ای از جنس منیزیم

گلکسی اس 7 با بدنه ای از جنس منیزیم

قبلا  شایعه ای را عنوان کردیم که گلکسی اس 7 بدنه ای منیزیمی خواهد داشت؛ در حال حاضر جزئیات بیشتری از این موضوع منتشر شده است که صحت این خبر را تایید میکند. تا اینجای کار شایعات پیرامون گلکسی اس 7 زیاد بوده است که در حال حاضر جنس بدنه ی فلزی این گوشی مشخص شده است.

در گوشی گلکسی اس 6 تغییرات زیادی را شاهد بودیم. این تغییرات عمده در بخش طراحی ظاهری ایجاد شده بود و در آن نسل ترکیب شدن با شیشه را دیده بودیم. اما به نظر میرسد که در اس 7 هم تغییراتی با این وسعت وجود خواهد داشت که میتوان آن را با نام ارتقای بزرگ یاد کرد.

از چین خبر های منتشر شده است که میگویند گلکسی اس 7 با بدنه ای از ترکیب منیزیم و شیشه عرضه خواهد شد.  این تغییرات علاوه بر القای حس بهتر به کاربر نظر طراحی و کار کرد ، استحکام گوشی نیز افزایش پیدا خواهد کرد که در نکته های مهم بدنه ی منیزیمی میباشد.

اما خبری دیگر حاکی این است که گلکسی اس 7 در چیپ SABRE 9018AQ2M  بهره خواهد برد. این چیپ با سامسونگ اجازه میدهد که کیفیت صدا را در گلکسی اس 7 افزایش دهد. لازم به ذکر است که این چیپ نسبت سیگنال به نویز 129 دسی بل را تولید میکند و میتواند در کیفیت بسیار بالایی را ارائه کند.

مشخصات دیگری که قبلا عنوان شده بود، از وجود گلکسی اس 7 در چند نسخه ی متفاوت خبر میداد. به نظر میسرد که سامسونگ قصد دارد در این نسل جدید تغییراتی بسیاری را ایجاد کند با بتواند مشتریان و کاربران بیشتری را به سوی محصولات خود جلب نماید. در واقع ، وجود چیپ SABRE 9018AQ2M  میتواند در رسیدن به این موفقیت نقش مهمی را ایفا کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : sammobile

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  دست به یکی کردن دوشرکت کره ای ! شباهت عجیب گلکسی اس 7 و جی 5 ال جی

نظرات در مورد : گلکسی اس 7 با بدنه ای از جنس منیزیم

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *