پادویش

سامسونگ این بار به دنبال ارائه یک یخچال هوشمند برای شماست

یخچال هوشمند سامسونگ

سامسونگ این بار به دنبال ارائه یک یخچال هوشمند برای شماست : سامسونگ در سیاست های کلی خود ارائه خدمات مربوط به خانه های هوشمند را افزایش داده است ، چندی است این شرکت دستگاه های هوشمند زیادی را در این حوزه به دنیای تکنولوژی ارائه نموده است ، این بار سامسونگ یخچالی برای شما ارائه کرد هاست که لیست خرید های روزانه شما را به شما اعالم کند. جالبه نه؟ یک خانه هوشمند برای شما!

امروزه معمولا خرید در شهرهای بزرگ ماهانه برای خانواده‌ها انجام می شود و آنها خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای یا به اصطلاح هایپرمارکت‌ها را به خریدهای روزانه ترجیح می‌دهند. راحتی خرید در این حالت و وجود تمامی نیاز های خانواده در این فروشگاه ها عامل افزایش این نوع خرید ها شده است ، حتی در شهر های کوچک هم با افزایش هایپر مارکت ها این روند معمول شده است.

به گفته مدیرعامل فروشگاه شهروند در ایران ، روزانه بیش از 140 هزار نفر از شعبه های مختلف این شرکت خرید می‌ نمایند که این عدد در طول سال بالع بر 50 میلیون نفر است. عددی که نشان‌دهنده ترجیح مردم به خریدهای کلی از هایپر مارکت هاست ، این فقط تنها یک برند در بین هایپر مارکت هاست اگر سایر فروشگا های بزرگ را به این لیست اضافه نماییم مطمئنا تعدا بسیار بالاتر هم خواهد رفت.
قراردادن موارد خریداری شده در یخچال ، از مشکلات خانواده ها بشمار می رود که بسیاری از خانواده‌ها آن را تجربه کرده‌اند. نتایج یک بررسی در اروپا نشان می‌دهد که 23 درصد مردم از کمبود فضای یخچال هنگام خرید، نگرانی هستند.
 

یخچال هوشمند سامسونگ


کمپانی سامسونگ الکترونیکس برای حل این مشکل، ابتکار بسیار جالبی را در طراحی محصول جدید خود بکار برده است و آن را با توه به مسائل و نیازهایی که مصرف‌ کنند ها در زندگی شهری با آن روبرو هستند، طراحی کرده است.

یخچال شوکیس Food Showcase Refrigerator جدیدترین محصول سامسونگ ، با داشتن سه فضای جداگانه، به نسبت یخچال‌های ساید بای ساید قبلی ، 20 تا 30 درصد فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. فضایی که باعث می‌شود مصرف‌کنندگان با خیال راحت به خرید احتیاجات خود بپردازند و نگران کمبود جا برای نگهداری آنها نباشند.

بیشتر بخوانید  پردازنده Exynos 2400 سامسونگ اواخر 2023 معرفی خواهد شد

یخچال شوکیس با طراحی منحصر به فرد ، امکان مرتب کردن بهتر و راحت تر محتویات یخچال برای شما می خواهد. این طراحی بسیار حرفه ای باعث می شود شما هیچ فضای بی استفاده ای در یخچالتان نداشته باشید. طراحی‌ای که موجب می‌شود نه تنها دیگر یخچال از محصولات مختلف لبریز نشود بلکه دسترسی به آنها نیز در کمترین زمان ممکن باشد. همچنین سیستم تعبیه شده در این یخچال باعث شده تا سرمایش از نظر دمایی، شش برابر بهتر از یخچال‌های ساید بای ساید معمولی انجام بگیرد.
یخچال شوکیس سامسونگ، محصول مبتکرانه‌ای است که با تعریف سه فضای جداگانه پخت و پز، خانواده و کودکان، امکان شکل جدیدی از چینش مواد غذایی را در یخچال فراهم می‌کند. فضای داخلی یخچال مکان مناسبی برای نگهداری مواد فاسد شونده است و درِ جلویی، فضایی را برای نگهداری و دسترسی سریع‌تر به مواد غذایی پرمصرف در اختیار قرار می‌دهد. به این ترتیب نه تنها مواد غذایی خریداری شده به شکلی صحیح‌تر داخل یخچال قرار می‌گیرند، بلکه از باز و بسته شدن زیاد در نیز جلوگیری شده و مانع از هدر رفتن انرژی یخچال می‌شود.

خوب نظر شما در مورد این یخچال جدید گوگل چی هست ، به نظرتون خانه های هوشمند آینده با چه دستگاه های هوشمندی همراه خواهد بود؟ آینده را تصور کنید!

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ این بار به دنبال ارائه یک یخچال هوشمند برای شماست

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *