پادویش

طرح ترافیک شناور

طرح ترافیک شناور

طرح ترافیک شناور : مسئله ی تردد در محدوده ی طرح ترافیک برای بسیاری از شهروندان تهرانی به عنوان یک مسئله ی مهم شناخته شده و برخی از شهروندان که محل کارشان در این محدوده قرار دارد روزانه با این مسئله درگیر هستند و به دلیل محدودیت های موجود در این زمینه روزانه هزینه های گزافی را پرداخت می نمایند. سیستم جدیدی که در خصوص خرید طرح ترافیک تنظیم شده است، خرید کارت های طرح ترافیک روزانه می باشد که با مجوزهای ثابت تفاوت دارند.

آشنایی با طرح ترافیک شناور

طرح ترافیک شناور : سیستم کنترل ترافیک تهران در محدوده ی طرح ترافیک بسیار هوشمند عمل کرده و در مقابل ورود هر گونه وسیله ی نقلیه غیر مجاز سریعا جریمه را به درب منزل صاحب خودرو ارسال می نماید. از این رو بسیاری از شهروندان تهرانی برای خرید طرح ترافیک با مشکل بسیار زیادی رو به رو بودند و انتظار داشتند که خرید آن بسیار راحت تر صورت پذیرد و در صف های طولانی خرید طرح ترافیک نمانند.

طرح ترافیک شناورمدیرعامل شرکت کنترل طرح ترافیک تهران بزرگ، حجت الله بهروز، در این خصوص گفت: با استفاده از کارت های طرح ترافیک شناور، صاحبان خودرو ها می توانند با استفاده از تلفن گویا و تماس با شماره ی 137، پلاک خودروی خود را ثبت نمایند و از آن پس کارت های شناور آن ها که دارای یک خود یونیک و یک شناسه عبور می باشد برای شماره پلاک آن ها ثبت گردیده و مجوز ورود به طرح ترافیک را دریافت می نمایند.

این طرح تا زمانی که شماره پلاک جدیدی وارد سیستم نشود برای همان شماره پلاک قبلی فعال می باشد و در صورت وارد کردن یک شماره پلاک جدید بر اساس کد یونیک موجود بر روی کارت طرح ترافیک شناور هر شخص، همان شماره پلاک قدیمی مجوز تردد در محدوده را دارا می باشد. ایشان در خصوص هزینه ی دریافت این شماره پلاک اعلام کردند که هر دارنده ی خودرو برای خرید این کارت باید مبلغ یک میلیون تومان را واریز نماید تا بتواند این کارت را دریافت کند.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

مقالات مرتبط  :

طرح ترافیک زوج و فرد

ساعت طرح ترافیک

طرح ترافیک موتورسیکلت

خرید طرح ترافیک با اس ام اس

2.2/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : طرح ترافیک شناور

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *