پادویش

فایرفاکس 56 برای آندروید متوقف خواهد شد و همچنین پشتیبانی از Flash Adobe نیز صورت نخواهد گرفت

Flash Adobe

در روز گذشته، پلت فرم Flash Adobe که  بسیار محبوب است و توسط توسعه دهندگان وب برای ایجاد وب سایت ها و محتوای آنلاین تعاملی مانند بازی ها استفاده می شد، دیگر پشتیبانی نخواهد شد.

همچنین یکی از نقاط اصلی فروش آندروید بود و شرکت ها اعلام می کردند که دستگاه های آن ها از فلش پشتیبانی می کند ولی این در حالی است که دستگاه های iOS اپل پشتیبانی انجام نمی دادند.

کاربران اندرویدی که از فایرفاکس استفاده می کنند، می بایست توجه داشته باشند که با استفاده از فایرفاکس 56 دیگر نمی توانند از فلش استفاده کنند. بنابراین اگر شما نیاز به استفاده از این برنامه دارید، می‌بایست از یک مرورگر دیگر استفاده کنید.

فلش هنوز توسط بعضی از وبسایت ها استفاده می شود، کاربرانی که از این برنامه زیاد استفاده می کنند میبایست تا حدودی نگران باشند چون موزیلا قطعا در انجام این کار تنها نخواهد بود همانطور که قبلا مشاهده کرده ایم شرکت های دیگر مانند مایکروسافت اعلام کردند که مرورگر Edge نیز مسدود کردن محتوای فلش را آغاز خواهد کرد.

به نظر می رسد Adobe به این واقعیت استناد می کند که فلش دیگر مانند گذشته نیست و تایید کرده است که پشتیبانی از فلش تا سال 2020 پایان می یابد. به کاربران این برنامه پیشنهاد می دهیم که تا موعد مانده خود را با برنامه های دیگری وفق دهند.

تقریبا موزیلا و فلش پلیر این روزها دیگر کاربرد خود را از دست داده بودند و باعث شده بود که نتوانند خود را با سیستم عامل های جدید وفق دهند به همین خاطر این کمپانی با مشاهده ی آمار منتشر شده از میزان مصرف این مرورگرها و فلش پلیر، نیازی به پشتیبانی از آن را ندید.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : فایرفاکس 56 برای آندروید متوقف خواهد شد و همچنین پشتیبانی از Flash Adobe نیز صورت نخواهد گرفت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *