آنتی ویروس پادویش

فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر!

فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر!

بی شک خودرو فراری F12 از بهترین خودرو های حال حاضر شرکت فراری و همچنین از بهترین ها در بین سوپر اسپرت ها است. این خودرو که در نسخه ی استندارد F12 توانست موفقیت چشم گیری را تجربه کند و قالب نسخه ای جدید دوباره جان گرفته است. خودرو جدید معرفی شده، فراری F12 TDF نام دارد. این خودرو به یک موتور V12 مجهز است که میتوانند 770 اسب بخار قدرت تولید کند.

فراری F12  در مدلی جدید با نام F12 TDF عرضه شده است. این ورژن تازه میتواند به حداکثر سرعت 340 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. همچنین این خودرو عملکرد خیره کننده ای در شتاب اولیه دارد؛ به گونه ای که صفر تا صد این خودرو در عرض تنها 2.9 ثانیه رقم خورده است. همچنین F12 TDF توانسته است در 7.9 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر برساعت دست پیدا کند.

فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! مدل جدید در کل بسیار هیجان انگیز تر طراحی شده است. این خودرو عملکرد دینامیکی فوق العاده دارد . طراحی به گونه ای است که در شتناب گیری کمک شایانی به خودور میکند و عریض تر شدن لاستیک ها در این رخداد بی تاثیر نبوده است.

فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر! فراری گفته که این خودرو تنها در تعداد 799 دستگاه تولید خواهد شد. در حال حاضر در مورد F12 TDF جزئیات مشخصات بیشتری در دسترس نمیباشد و قیمت گذاری رسمی برای آن اعلام نشده است . اما انتظار میرود که این خودور بیش از 240.000 پوند قیمت داشت باشد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  فراری 488 اسپایدر در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد

نظرات در مورد : فراری F12 TDF ؛ سریع و خشنی جدیدتر!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *