گسترش عملکرد سیستم عامل آی اوس در شبکه های اجتماعی

گسترش عملکرد سیستم عامل آی اوس در بروزرسانی جدید : براساس آخرین اخبار ارائه شده اپل سیستم عامل دستگاه های هوشمند خود را بروزرسانی کرد ، در این بروز رسانی تغییرات زیادی در سیستم عامل انجام گرفته است که یکی از این تغییرات افزوده شده یک امکان جدید در عملکرد شبکه های اجتماعی می باشد. در ادامه این ویژگی جدید در سیستم عامل آی اوس را بررسی خواهیم کرد. این تغییرات از طرف شبکه اجتماعی شیکه اجتماعی بصورت زیر تشریح شده است.

مدتی پیش شبکه اجتماعی download از سرویس جستجوی گرافی خود پرده برداری کرد که قرار بود انقلابی عظیم  در جستجوی محتوا ایجاد کند.در واقع این سرویس جستجو به کاربران این اجازه رو میدهد که بسیار آسانتر از قبل عکسها ، مکان و هرآنچه که به دنبالش هستند را بیابند. شاید تا قبل از این سرویس، پیدا کردن پستی  خاص که مشاهده کرده بودید تقریبا ناممکن بود اما با جستجوی گرافی میتوانید به چیزی که دقیقا دنبالش هستید دست پیدا کنید ،این سرویس در حال حاضر برای برخی از کاربران فراهم شده است.

شبکه اجتماعی download همچنین  اعلام کرده است که سرویس جستجوی گرافی فقط به کاربران وب ختم نمیشود بلکه کاربران ios هم میتوانند با استفاده از این سرویس به وسیله دستگاه موبایل خود به جستجوی افراد,عکسها،مکانها و علاقه مندیهای خود بپردازند علاوه بر این شبکه اجتماعی download این امتیاز را به کاربران iosمیدهد تا بتوانند از جستجو براساس کلید واژه نیز بهره برده و پستهای خاص مدنظر خود را بیابند. بنابراین با استفاده از ویژگی های جستجوی گرافی کاربران قادر خواهند بود تا عکس ، فیلم و پستهای که دیگران نوشته اند را به آسانی جستجو کنند.

از سوی دیگر شبکه اجتماعی download با اعلام این خبر خاطرنشان کرد که با پرده برداری از این سرویس اطلاعات کاربران در دسترس بیشتری قرار خواهد گرفت  بنابراین برای حفظ حریم خصوصی خود میتوانید تنظیمات پیش فرض صفحه ی شخصی خود را تغییر دهید. چراکه پست های شما براساس تنظیماتی((privacy setting که رو آن اعمال کرده اید در هنگام جستجو به نمایش درمی آیند پس حتما اطمینان حاصل کنید که پست های ارسالی از جانب شما براساس view by freinds  یا public در قسمت generalتنظیمات ست شده باشند.

بیشتر بخوانید  آیا وایبر فیلتر خواهد شد؟

سرویس جستجوی گرافی در حال حاضر برای کاربران ios در دسترس است و ودر اینده برای کاربران اندروید نیز قابل دسترس خواهد بود اما زمان این دسترسی مشخص نشده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : گسترش عملکرد سیستم عامل آی اوس در شبکه های اجتماعی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *