آنتی ویروس پادویش

فیسبوک، گوگل و توییتر متعهد به انتشار محتوای مناسب شدند

محتوای مناسب

از سرمایه گذاران و سازمان های دولتی و وکالتی در جهان ،خواستار دقت در انتشار محتوا در فضای مجازی شده اند. در چهارشنبه اخیر در نشست سالانه توییتر ،سرمایه گذارن این شرکت اعلام کرده اند که گزارش میزان و دقیقی از محتوای نامناسب انتشار یافته در این پلتفرم را با ذکر جزییات ارایه دهند. بر اساس این طرح که رهبر آن آرجونا کپیتال است ، توییتر باید گزارشاتی مبنی بر کارایی سرویس نظارت بر محتوا و خطرات موجود از محتوای ستیزه جویانه همانند تاثیر در انتخابات ، تحریف اخبار، اخباری در مورد آزار جنسی ، و پیام هایی از نفرت و خشونت است و در کل چند نوع و چقدر محتوای غلط و تحریف شده، به چه اندازه بوده است.

لازم به ذکر است که توییتر تنها کمپانی نیست از آن همچین درخواست شده است ، در روز گذشته و در جلسه سالیانه فیسبوک ، سرمایه گذاران در خواستی همانند درخواست های توییتر را ابراز کرده اند. و کمپانی آلفابت از دیگر شرکت هایی است که از آن همچنین درخواست هایی شده است. ارجونا مدتی است که فعالیت های شهرت داری را در این زمینه دارد.

محتوای مناسب

اکنون این موضوع بحث اصلی اخبار و فعالانی است که نفوذ زیادی هم دارند و به این سرمایه گذاران پیوسته اند، مثلاً سازمان وکالت دیجیتال open mic و صندوق بازنشستگی ایالت نیویورک همکاری خود را با فعالان سرمایه گذار را شروع کرده اند ، اکنون می خواهند که این طرح را بزودی اجرا کنند. بنیاد غیر انتفاعی و اجتماعی park foundation و سازمان مدیریت دارایی تریلیوم هم از هیئت مدیره فیسبوک می خواهند ، با تشکیل یک کمیته نظارتی ، تحقیق کنند که پتانسیل ریسک های مالی آتی فیس بوک تاثیرات فرهنگی و اجتماعی را در جهان خواهد داشت.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  توییتر به دنبال تولیدکنندگان محتوا یوتیوب با درآمد بیشتر

نظرات در مورد : فیسبوک، گوگل و توییتر متعهد به انتشار محتوای مناسب شدند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *