نرم افزار مدیریت آگهی فیس بوک برای اندروید منتشر شد

نرم افزار مدیریت آگهی فیس بوک برای اندروید منتشر شد

نرم افزاری به تازگی از فیس بوک منتشر شده است. این نرم افزار در رابطه با شبکه اجتماعی این شرکت میباشد. پیش از این مورد ، نرم افزار مشابهی برای سیستم عامل ای او اس در فوریه سال جاری منتشر شده بود.

نرم افزار مدیریت آگهی فیس بوک برای اندروید منتشر شد

این نرم افزار همانطور که از نام آن مشهود است برای کنترل کردن کمپین های تبلیغاتی طراحی شده . این نرم افزار به کاربران خودش اجازه میدهد که کمپین های تبلیغاتی خود را  در سراسر فیسبوک پیگیری کند و همچنین به شما اجازه ی ایجاد یک کمپین جدید هم میدهد.

نرم افزار تبلیغات فیس بوک نیاز به نسخه ی اندروید 4.1 به بالا دارد . این نرم افزار میتواند برای افرادی که در کار تبلیغات هستند بسیار مفید واقع شود و تنها 7.8 مگابایت از حجم تلفن شما را مصرف خواهد کرد. شرکت فیس بوک در در مورد آن نوشته است :

مدیریت و ایجاد تبلیغات در فیس بوک برای تمام کار ها میتواند مفید واقع شود و البته بسیار برای بزینس های کوچک و متوسط مورد توجه است. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید آگهی های خود را به راحتی و در هر مکانی مدیریت کنید.

مشاهده نتایج آگهی : مسیر چگونگی رسیدن مردم به آگهی شما و اقداماتی که انجام شده است.

ویرایش تبلیغات : تصحیح کردن غلط املایی ، تغییر تصویر مربوطه ، ویرایش ماخطبان و تنظیم بودجه.

پیگیری هزینه ها : در این روش میتوانید به راحتی هزینه های خود را مدیریت کنید. همچنین این نرم افزار به شما اجازه میدهد  تا یک پست جدید ایجاد کنید یا آن را شکل موقت پیش نویس کنید تا بعدا به اتمام برسانید.

شما میتوانید این نرم افزار را برای هر دو سیستم عامل از این لینک ها دانلود فرمایید:

دانلود از گوگل پلی

دانلود از آیتونز

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قابلیت استوری در فیس بوک

نظرات در مورد : نرم افزار مدیریت آگهی فیس بوک برای اندروید منتشر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *