پادویش

اولین تصویر رندر شده گجت پوشیدنی Fitbit Charge 5

اولین تصویر رندر شده گجت پوشیدنی Fitbit Charge 5

شرکت فیت بیت در نظر دارد بزودی نسل جدید دستبند تناسب اندام Charge را با نام Fitbit Charge 5 معرفی کند. دستبندی که بی شک دارای مشخصه بهتر و طراحی بهبودیافته نسبت به نسل قبل است.

فرادرس

ظاهراً Fitbit آماده است تا از دستگاه پوشیدنی سری جدید Charge خود رونمایی کند. خودی معروف Evan Bless (evleaks@) چندین رندر از دستگاه آینده Fitbit Charge 5 را منتشر کرده است.

متأسفانه ، ایوان بلس هیچ جزئیاتی در مورد مشخصات یا ویژگی های دستگاه ارائه نکرد. با این حال ، بر اساس رندرها و اطلاعات قبلی ، می توانید حدس های تعلیم دیده و کمی حدس و گمان بزنید. از آنجا که این دستگاه از سری Charge است ، می توان فرض کرد که دارای یک ماژول GPS داخلی است. همچنین ، به احتمال زیاد باید سنسور Sp02 وجود داشته باشد. با توجه به اینکه برخی از ویژگی هایی که قبلاً فقط در دستگاه های برتر Sense در دسترس بودند به Charge 4 منتقل شده اند ، می توان فرض کرد که آنها در Charge 5 نیز موجود خواهند بود. ما در مورد ردیابی دمای پوست صحبت می کنیم.

رندرها نشان می دهد که دو درج بزرگ در قسمت های جانبی قاب وجود دارد. آنها از فلز ساخته شده اند که تفاوت کمی با بقیه موارد دارد. می توان فرض کرد که این یک راه حل خواندن نوار قلب یا یک سیستم ناوبری خازنی است. تاریخ ارائه همه تصاویر 23 اکتبر است. این احتمالاً تاریخ اعلام رسمی Fitbit Charge 5 است.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اولین تصویر رندر شده گجت پوشیدنی Fitbit Charge 5

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *