خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین

خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین

جیمز باند در فیلم بعدی خود ، یک استون مارتین الکتریکی خواهد راند. در حال حاضر استون مارتین بر روی یک خودوری جدید الکتریکی ، استون مارتین راپید با قدرت 800 اسب بخار کار میکند.

خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین

تمامی خبر ها ، در رابطه با استون مارتین راپید توسط مدیر عامل این شرکت منتشر شده اند. مدیر عامل استون ، اندی پالمر در Pebble Beach ، صحت این خودرو را تایید کرد و از آن به بعد اخبار مربوطه به یک خوردوی الکتریکی جدید منتشر شد.

او گفته که در این سری ، قدرت زیاد و موتور های قدرتمد وی 12 و وی 8 را با حفظ تعادل در تولید گاز ها ارائه خواهد کرد. همانطور که متوجه شدید این خودرو تمام الکتریکی است و توانایی تولید 800 اسب بخار را دارد. پس با این آمار ها ، باید منتظر ارائه ی یک خودروی تمام الکتریکی بسیار قدرتمند باشیم.

او همچنین ذکر کرده که این شرکت درحال برنامه ریزی برای ارائه یک نسخه ی تمام الکتریکی از  DBX میباشد . راپید الکتریکی جدید احتمالا بیش از 200.000 دلار آمریکا قیمت گذاری خواهد شد.

با اینکه مدیر عامل این شرکت بسیار با شوق موضوعات را افشا کرد ؛ اما این خودروی الکتریکی جدید استون مارتین ، حدود دو سال زمان خواهد برد که عرضه شود . اطلاعات بیشتر راجب این خودرو به زودی منتشر خواهند شد.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  درخشش خودرو استون مارتین با نسخه باند DB9 GT

نظرات در مورد : خودرو الکتریکی 800 اسب بخاری استون مارتین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *