خدمت جدید ایرانسل / تغییر سیمکارت معمولی به 4G بدون مراجعه حضوری

خدمت جدید ایرانسل / تغییر سیمکارت معمولی به 4G بدون مراجعه حضوری

مدتی است که دو اپراتور ایرانسل و همراه اول ارائه نسل چهارم شبکه های تلفن همراه را به فهرست خدمات خود اصافه کرده اند و اخیرا اپراتور رایتل نیز به آن ها پیوسته است.تاکنون استفاده از این خدمات منوط بر مراجعه به دفاتر مربوطه و تعویض سیمکارت بوده است تا بدین وسیله کاربران بتوانند از اینترنت بسیار پر سرعت نسل چهارم (4G) استفاده کنند.
اما ایرانسل در آخرین اقدام برای رضایت مشتریان امکان ارتقای غیرحضوری سیمکارت معمولی به سیمکارت نسل چهارم خود را با شماره ‌گیری کد دستوری فراهم کرده است.

از این پس کاربران این اپراتور که گوشی هوشمند آن ها از 4G پشتیبانی می کند می توانند به منظور تعویض سیمکارت خود برای اتصال به نسل چهارم شبکه های تلفن همراه، با ارسال کد دستوری #۱*۲*۱۰*۵۵۵* (ستاره ۵۵۵ ستاره ۱۰ ستاره ۲ ستاره ۱ مربع) از خط ایرانسل خود، فرم مربوطه را تکمیل کرده و سیمکارت جدید خود را در محل تعیین شده دریافت نمایند.

در نظر داشته باشید برای فعال‌ سازی سیمکارت جدید کاربر باید کد دستوری #۲*۲*۱۰*۵۵۵* (ستاره ۵۵۵ ستاره ۱۰ ستاره ۲ ستاره ۱ مربع) را مجددا و از طریق همان سیمکارتی که درخواست تعویض توسط آن ثبت شده است شماره‌ گیری کنند تا فعالسازی سیمکارت جدید با موفقیت صورت پذیرد.
گفتنی است هزینه استفاده از این سرویس 11 هزار تومان تعیین شده است که تفاوتی با خدمت قبلی و دریافت حضوری آن نکرده است.

2/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : خدمت جدید ایرانسل / تغییر سیمکارت معمولی به 4G بدون مراجعه حضوری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *