پادویش

ایرانسل : پس از نسل سوم حالا نوبت رونمایی از سیمکارت نسل چهار است

سیمکارت های نسل 4

ایرانسل : پس از نسل سوم حالا نوبت رونمایی از سیمکارت نسل چهار است : ایرانسل در ایران یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفن همراه می باشد ، ایرانسل در طی ماه های گذشته نسل سوم شبکه های تلفن همراه را راه اندازی نمود ، ارائه خدمات نسل سوم توسط این اپراتور با استقبال بالای کاربران روبرو شد و بسیاری از کاربران هم اکنون از این سرویس استفاده می نمایند ، از این رو این شرکت به دنبال ارائه نسل آخر خدمات شبکه تلفن همراه در ایران بود ، بالاخره پس از کشمکش های فراوان ایرانسل توانست مجوز راه اندازی شبکه نسل چهارم را هم به خدمات خود اضافه نماید. 

تکنولوژی ارتباطی 4g

نسل چهارم شبکه تلفن های همراه توسط ایرانسل

نسل چهارم شبکه تلفن های همراه آخرین تکنولوژی ارتباطی گوشی های هوشمند است که در اغلب گوشی های هوشمند جدید بکار رفته است . گفتنی است هم اکنون کاربران  شهرهای تهران، کرج، تبریز، مشهد مقدس، همدان، قم، ارومیه، قزوین و بابل قادرند از این تکنولوژی ارتباطی سریع استفاده نمایند. این خدمات به مرور در شهر ها و استان های دیگر کشور راه اندازی خواهد شد.

این برای اولین بار است که کاربران ایرانی قادر خواهند بود از آخرین تکنولوژی موجود در جهان در زمینه گوشی های هوشمند استفاده نمایند ، این یعنی پیشرفتی شگرف در جهت نزدیکی به تکنولوژی های موجود در جهان ! البته از نوع تکنولوژی های مصرفی ، کاش این پیشرفت ها در کشور در جهت تولید نیز هم گام به تکنولوژی های مصرفی باشد.

آخرین نسل تلفن همراه در جهان ۴G است که اغلب گوشی های هوشمند تولید شده در سال 2014 از این تکنولوژی بهره مند بوده اند اما زیر ساخت استفاده از این تکنولوژی تا به امروز تمام قابلیتهای مدرنترین گوشی های موجود در بازار را پشتیبانی می‌کند و با استفاده از این تکنولوژی امکان دریافت و مشاهده فایل‌های ویدئویی با کیفیت اچ دی ، بازی بصورت آنلاین و بدون تاخیر زمانی ، استفاده همزمان برای چندین کاربر بدون کاهش کیفیت خدمات ، استفاده از اپلیکیشن ها و محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت با کیفیت بالایی قابل استفاده است. حالا شما هم می توانید در تهران و شهر های اشاره شده از این خدمات استفاده نمایید ، چرا منتظرید ؟ شما می تونید از روش زیر این تکنولوژی را در گوشی هوشمندتان استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید  فروش مودم‌های اینترنت نسل چهار ثابت ایرانسل آغاز شد

چگونه LTE را در سیمکارت ایرانسل فعال نماییم.

برای اینکار شما باید سیمکارتتان را تعویض نمایید.سیمکارت های قبلی در این موقع زیاد به درد نخواهد خورد و شما باید از سیمکارت Usim  استفاده نمایید و یا باید از سیم کارت جدید نسل چهارم ایرانسل استفاده نمایید.  استفاده از گوشی، تبلت و یا مودم با قابلیت پشتیبانی از نسل چهارم ایرانسل، اعمال تنظیمات لازم برای اتصال به شبکه باند پهن همراه ایرانسل از طریق تنظیم APN یا Access Point Name گوشی به mtnirancell بدون نیاز به هیچ مشخصه دیگر، اضافه کردن قابلیت LTE از طریق تنظیمات بخش cellular network و یا mobile network گوشی و حضور در مناطق تحت پوشش خدمات ۴G ایرانسل، امکان اتصال و استفاده از این خدمات را برای کاربران فراهم می‌آورد.

گفتنی است این سیمکارت ها  دیگر نیاز به کوچک کردن ندارند ، و این سیمکارت ها براحتی قابل استفاده در گوشی های هوشمند نسل چهارم هستند.سیمکارت های جدید نسل چهار نانو سیم و میکرو سیم هستند و شما براحتی قادر خواهید بود از این سیمکارت ها در گوشی های نسل 4 استفاده نمایید. 

فعال کردن اینترنت 4G ایرانسل برای گوشی های هوشمند

و اما چگونه می توان این تکنولوژی جدید را در گوشی همراه استفاده کرد ، برای این کار کافی است شما از طریق کد #6*3*130* تنظیمات این تکنولوژی را دریافت کرده و بسته های اینترنت مورد نظرتان را از طریق کد #5*555* ثبت و استفاده نمایید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ایرانسل : پس از نسل سوم حالا نوبت رونمایی از سیمکارت نسل چهار است

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *