آنتی ویروس پادویش

کاربران Dropbox می توانند آدرس ها را در حافظه ی مجازی نشانه گذاری کنند

کاربران Dropbox می توانند آدرس ها را در حافظه ی مجازی نشانه گذاری کنند

بعد از اضافه کردن عامل 2 کلید امنیتی به پروسه ی تأیید هویت در هفته ی گذشته، دراپ باکس در روز چهار شنبه ابزار جدیدی را معرفی کرد که به کاربران اجازه می دهد با سرعت و به راحتی لینک ها را درون ابر حافظه ی خود ذخیره کنند. این قابلیت علاوه بر برنامه های اندرویدی و iOS ، به وب سایت دراپ باکس نیز اضافه شده است.

با استفاده از آخرین قابلیت دراپ باکس، کاربران می توانند به راحتی روی لینک مورد نظرشان کلیک کرده و از سیستم drag/drop برای ذخیره ی آن روی اکانتشان استفاده کنند. این لینک به عنوان یک URL ذخیره می شود که می توانید بعدا آن را روی یک تب دیگر باز کنید. در مورد برنامه ی گوشی این نرم افزار نیز باید گفت که کاربران می توانند برای ذخیره ی صفحه ی مورد نظرشان در اکانت دراپ باکس، آن را ” به اشتراک ” بگذارند. چیزی شبیه به کاری که کاربران برنامه ی Pocket انجام می دهند.

کاربران Dropbox می توانند آدرس ها را در حافظه ی مجازی نشانه گذاری کنند

کمپانی در پستی روی بلاگش نوشته بود که ” این یعنی این که شما می توانید به جای این که آدرس هایی را که نشانه گذاری کرده اید روی یک مرورگر خاص در یک کامپیوتر داشته باشید، آن را هر کجا که می روید با خود داشته باشید. اما این بدان معنا نیز هست که شما می توانید اطلاعات خود را بدون در نظر گرفتن فرمت آن ها در پوشه های دراپ باکس مرتب کنید. به این ترتیب تمام اطلاعات شما یک جا جمع شده اند.”کاربران Dropbox می توانند آدرس ها را در حافظه ی مجازی نشانه گذاری کنند

با این که بسیاری از کاربران سیستم درنگ اند دراپ را می پسندند و از آن استقبال خواهند کرد، هنوز مشکلاتی در عملکرد دراپ باکس وجود خواهد داشت. بعد از درنگ اند دراپ کردن لینک و یا ذخیره ی آن از طریق دستگاه های iOS  و یا اندرویدی، برای فایل های url هیچ تصویری به عنوان ایکون فایل نمایش داده نمی شود. همچنین، هیچ گونه توضیحاتی برای لینک های ذخیره شده نمایش داده نمی شود. این موضوع باعث می شود که کاربران متوجه نشوند که این لینک مربوط به چیست. این موضوع گیج کننده است و در این صورت کاربران باید به یاد بیاورند که کی و در چه زمانی کدام url را ذخیره کرده اند. امیدواریم که این سرویس حافظه ی مجازی، مشکل را در آپدیت های بعدی حل کند.

با این که شما می توانید آپدیت این برنامه را با این قابلیت جدید از گوگل پلی دانلود کنید، ورژن iOS دراپ باکس هنوز این قابلیت را دریافت نکرده است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کاربران Dropbox می توانند آدرس ها را در حافظه ی مجازی نشانه گذاری کنند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *